Harrison Ford (80 l.) dostał honorową Złotą Palmę w Cannes za całokształt twórczości, a do tego promuje 5. część „Indiany Jonesa”. Film jest najpopularniejszym tytułem tegorocznego festiwalu, a sam aktor wciąż wzbudza wielkie zainteresowanie… okazuje się, że wśród kobiet przede wszystkim.

Dawno niewidziani razem Calista Flockhart i Harrison Ford

Podczas konferencji prasowej „Indiany Jonesa”, Harrison Ford usłyszał z ust australijskiej dziennikarki peany na cześć swojej… fizyczności.

Myślę, że nadal jesteś bardzo HOT. Byliśmy oszołomieni, kiedy zdjąłeś koszulę w jednej z początkowych scen filmu… Nadal to masz. Jak udaje ci się nadal być FIT?

80-letni Harrison Ford jest wciąż HOT

Harrison Ford początkowo „załamał ręce” na ten dość zaskakujący komentarz, a następnie wyznał, że jest po prostu „pobłogosławiony swoim ciałem”, co wywołało pozytywne zamieszanie. Harrison Ford znany jest ze swojego ciętego języka i mocnych uwag o zabarwieniu humorystycznym. Tym razem też mu się udało.

2 dni po 80. urodzinach Harrison Ford wciąż wygląda świetnie

Harrison Ford skończył 80 lat i nadal jest jednym z najukochańszych gwiazdorów Hollywood. W końcu to on wcielił się w kultowe role tj. Obiego Wan Kenobiegio czy Indiany Jonesa. A figurę… ma nadal nienaganną. Gratulujemy!