Dawno niewidziany Keanu Reeves (57 l.) został sfotografowany podczas deszczowego dnia sobotniego wyścigu kwalifikacyjnego Grand Prix Wielkiej Brytanii na torze Silverstone w Anglii. Aktor przygotowuje się do kręcenia nowego serialu dokumentalnego o Formule 1.

Było mokre, ale było ekscytujące […] To było absolutnie niesamowite być tak blisko. Silverstone i deszcz, idealnie. Myślę, że bycie tak blisko, samo obserwowanie prędkości i sposobu, w jaki jadą na zakrętach i wyjeżdżają z nich, jest czymś niewiarygodnym – powiedział Keanu Reeves w stacji Sky Sports.

Keanu Reeves w poszukiwaniu pierścionka zaręczynowego

Keanu Reeves na wyścigach Formuły 1

Gościmy Rossa Brawna, który był legendą i jest tak niesamowitą osobą, że naprawdę fajnie było go poznać i spędzić z nim trochę czasu, zaoferował nam szansę, aby być tutaj […] Cieszę się, że oowiemy tę niesamowitą, niezwykłą historię – dodał Keanu Reeves.

Keanu Reeves mówi o swojej rasie i tożsamości

Amerykański aktor pracuje obecnie nad filmem dokumentalnym o sezonie 2009 Formuły 1, który był pierwszym, w którym wykorzystano samochód wyścigowy Brawn po tym, jak Honda rok wcześniej wycofała się z F1. Serial będzie zawierać wywiady z Rossem Brawnem, Jensonem Buttonem, Rubensem Barrichello i innymi ważnymi postaciami F1 z tamtego okresu.

Keanu Reeves Fot. MEGA / The Mega Agency / Forum

Keanu Reeves Fot. Pro Shots / imago sport / Forum

Keanu Reeves Fot. CARLOS OSORIO / Reuters / Forum