Keanu Reeves rzadko wpada na radar hollywoodzkich paparazzi, jednak tym razem udało im się go przyłapać w wyjątkowym momencie. Ukochany przez świat aktor był widziany (w typowej dla siebie stylizacji motocyklowej) w czwartek podczas zakupów w Los Angeles – zakupy ograniczały się do butiku jubilerskiego Irene Neuwirth na Melrose Place w rejonie West Hollywood. Według świadków spędził tam ok. 40 minut.

18 lat temu Reeves pochował swoją partnerkę i martwe dziecko

Keanu Reeves kupował pierścionek zaręczynowy

Keanu Reeves w 2001 roku stracił swoją byłą partnerkę Jennifer Syms, która była w ciąży z ich dzieckiem Avą Archer Syme-Reeves. Do tragicznego wypadku doszło, gdy Syms wracała z imprezy u Marilyna Mansona.

Od 4 lat Keanu Reeves jest w związku z 48-letnią Alexandrą Grant. 4 kwietnia aktorka będzie obchodzić urodziny – może podczas tej wyjątkowej daty, aktor jej się oświadczy?

Kontrowersyjna dziewczyna Keanu Reeves’a

Aktor spotyka się z artystką Alexandrą Grant od 2018 roku, ale para nie pokazała publicznie swojego romansu, dopóki nie wzięli udziału w gali LACMA Art + Film by Gucci w Los Angeles w listopadzie 2019 roku.

Tak wygląda nowa partnerka Keanu Reeves’a

Keanu współpracował z Alexandrą Grant przy książkach „Oda do szczęścia” i „Cienie”. Podczas gdy Alexandra zajmowała się sztuką wizualną dla tomów poezji, Keanu pisał wiersze. Grant jest artystką mieszkającą w Los Angeles, jej dzieła można obejrzeć np. w Muzeum LACMA w Los Angeles.

Kontrowersje jednak wzbudza jej wiek i wygląd… świat jeszcze nie przyzwyczaił się do tego, że dojrzała kobieta o siwych włosach może być w związku z takim przystojniakiem, jak Keanu.

Keanu Reeves Fot. CARLOS OSORIO / Reuters / Forum

Fot. Forum

Fot. Forum