56-letnia Demi Moore promuje nową książkę autobiograficzną Inside Out. W rozmowie z DIane Sawyer w Good Morning America aktorka opowiedziała o najbardziej traumatycznym przeżyciu sprzed lat.

Demi Moore zdradziła, że obwiniała się o poronienie podczas gdy była żoną Ashtona Kutchera

Demi Moore o tym, jak została zgwałcona, gdy miała 15 lat

Gwiazda wróciła do dramatu, jaki wydarzył się pewnego dnia w jej domu. Gdy była sama, do mieszkania wszedł starszy mężczyzna. Użył klucza, który wcześniej dała mu matka Demi. Mężczyzna, a właściwie przestępca zgwałcił 15-letnią Demi i zapytał:

Jak to jest być wypie***ną za 500 dolarów?

Demi była w ciężkim szoku. Dopiero później uświadomiła sobie, że pieniądze, o których mówił gwałciciel, dał jej matce w zamian za klucze i gwałt na nieletniej dziewczynie.

Po tym koszmarze Demi uciekła z domu. Zostawiła matkę – alkoholiczkę. Zaczęła żyć na własną rękę.

Moore – tak samo jak jej matka – była alkoholiczką. Walczyła z uzależnieniem jako dwudziestolatka. Potem zmów miała problem alkoholowy – po rozstaniu z Ashtonem Kutcherem znowu zaczęła pić. Teraz gwiazda zapewnia, że jest wolna od nałogu.

Demi Moore usprawiedliwia zdrady Ashtona Kutcher’a. Opowiedziała o szczegółach małżeństwa z aktorem

Ale to nie koniec dramatów w życiu Demi Moore. W niedawnym wywiadzie dla Harper’s Bazaar gwiazda zdradziła, że będąc w związku z Ashtonem Kutcherem poroniła w 6. miesiącu ciąży. Demi przez wiele lat obarczała siebie za stratę dziecka. Był to jeden z powodów głębokich psychicznych zaburzeń kobiety.

ZOBACZ TAKŻE:

Jak czas i PIENIĄDZE zmieniły córki Bruce’a Willisa i Demi Moore (ZDJĘCIA)

Demi Moore spotyka się z 30 lat młodszym Nickiem Jonasem? Poznała ich jej córka

Ma to Demi Moore i bardzo tego zazdrości jej Mila Kunis

Minimal make up Demi Moore bunded up in plaid jacket, hat and glasses flying to Paris from LAX in Los Angeles , CA December 2, 2015, Image: 268100308, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Forum, X17

New York, NY – Demi Moore is all smiles as she checks into her hotel prior to the Met Gala in NYC.
Pictured: Demi Moore
*UK Clients – Pictures Containing Children
Please Pixelate Face Prior To Publication*, Image: 430734311, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Forum, Backgrid USA