Demi Moore (56 l.) bez wątpienia ma status gwizdy o międzynarodowym formacie. Aktorka miała wiele szczęścia by wcielić się w odpowiednie role, które dały jej rozgłos na całym świecie. Tego szczęścia zabrakło jednak w miłości. Demi Moore najczęściej wiązała się z o wiele młodszymi od siebie partnerami. Była w związku między innymi z  Brucem Willisem, Ashtonem Kutcherem, czy Nickiem Jonasem.

Wyszedł na JAW związek Demi Moore z kobietą. Są ze sobą od dwóch lat! (ZDJĘCIA)

Demi Moore wyznała, że obwiniała się o poronienie z powodu problemu z alkoholem

Demi Moore, która była 15 lat starsza od Kutchera pobrała się z aktorem we wrześniu 2005 roku. Różnica wieku nie przeszkadzała aktorce, co więcej, jak twierdzi – związek z Ashtonem „odmładzał ją” i przywracał wiarę w miłość. Małżeństwo okazało się jednak ogromną pomyłką. Ashton zdradzał żonę, a Demi nie umiejąc sobie poradzić z tą sytuacją zaczęła znów mieć problemy z alkoholem i lekami.

56-letnia aktorka ujawniła w swojej książce, że poroniła w szóstym miesiącu ciąży, na początku 2000 roku, zanim ona i Kutcher wzięli ślub. W tym czasie para podjęła decyzję dotyczącą imienia, dziewczynka miała nazywać się Chaplin Ray. W wywiadzie dla Harper’s Bazaar, Demi opowiedziała o całej sytuacji, przy okazji zachęcając do kupienia jej książki.

Po poronieniu kondycja psychiczna Demi uległa znacznemu pogorszeniu. Jak udało się dowiedzieć  New York Times – Moore zaczęła jeszcze więcej pić i łączyć alkohol z niebezpiecznymi lekami, czym zagrażała sobie i otoczeniu. Jak podała do wiadomości aktorka teraz jest „czysta” i nie pije alkoholu.

Inside Out to zbiór wspomnień aktorki. Premiera zaplanowana jest na 24 września. Gwiazda podkreśla, że napisała ją nie dla zysku a po to by motywować inne osoby, które mierzyły się z tak strasznym doświadczeniem jakim jest poronienie. W książce aktorka  oskarża byłego męża, Ashtona, o zdradzanie jej. W tym roku Page Six opisywała doniesienia o tym, że Kutcher miał romans z 22-letnią blondynką, 24 września, w noc szóstej rocznicy ślubu z Demi Moore.

Mimo wszystko Demi może cieszyć się, że jest matką. Ze związku z Brucem Willisem na świat przyszły jej trzy córki.

Demi Moore

Aktorka Demi Moore przemawiała na filmowym rozdaniu nagród w Kaliforni. Fot.Forum/MEGAAGENCY.

Myślicie, że Demi wróci do starych nawyków ?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Mila Kunis W KOŃCU wypowiedziała się na temat małżeństwa Ashtona z Demi Moore

Jak czas i PIENIĄDZE zmieniły córki Bruce;a Willisa i Demi Moore (ZDJĘCIA)

Demi Moore spotyka się z 30 lat młodszym Nickiem Jonasem? Poznała ich jej córka