Doda utrzymuje, że rozwód będzie. Mimo to jej związek z Radkiem Majdanem trwa nadal. To właśnie on razem z menadżerką i przyjaciółką Anetą towarzyszyli gwieździe na nagraniu programu Gwiazdy tańczą na lodzie.

Jak zauważył Fakt Radzio bardzo dba o swoją jeszcze-żonę. Kiedy zrobiło jej się chłodno w skąpych ciuszkach rycersko odział ją kurteczką. Relacja gazety wywołuje uśmiech na twarzy:)

Wtedy na wysokości zadania stanął Radek Majdan. Wykorzystał moment, kiedy kamery nie filmowały jego ukochanej – zerwał się z widowni, doskoczył do Dody, ściągnął z grzbietu kurtkę i otulił nią swoją żonę. Dzielny rycerz w nagrodę dostał gorącego buziaka od swej damy.

Należy docenić starania troskliwego męża. Brawo Radziu za szybkość reakcji:) Refleks jak u prawdziwego bramkarza.

Obserwując zdjęcia wydaje nam się, że kurtka była piosenkarki i raczej Radziowi na grzbiet by nie weszła. Co do samego gestu to nie jesteśmy zaskoczeni, w końcu jak pisze Fakt o Dodzie: Choć w wywiadach często wypowiada ostre słowa i pozuje na skandalistkę, tak naprawdę jest miłą dziewczyną, która marzy o spokoju, miłości i rodzinie. A Radek dobrze o tym wie i dlatego wciąż wiernie trwa przy jej boku – jak prawdziwy rycerz