Doda znana jest z ciętego języka i mocnych wypowiedzi. Tym razem piosenkarka poruszyła kontrowersyjny temat szczepień dzieci, a jej słowa wywołały burzę.

Fani MARTWIĄ się o „kościstą” Dodę i zarzucają jej, że nie jest już SEKSOWNA!

Dziennikarz Piotr Grabarczyk zamieścił na swoim Facebooku wpis:

– Polska, 2018. Miejski autobus w Warszawie. Rozmawia dwóch panów koło pięćdziesiątki. Temat: szczepionki. „Dla mnie szczepionki to trucizna. Jak mi Żyd pokaże, że szczepi swoje dziecko tymi szczepionkami, to może uwierzę. Bo to przecież wszystko żydowskie koncerny. Tak samo niemieckie. Dla siebie produkują w dobrej jakości, nam dają jakiś szrot. Widziałem ostatnio, że na czekoladzie i czipsach oszukują.” Żałuję trochę, że siedzę teraz w 517, a nie w samolocie do normalnego kraju.

Mocną notatkę postanowiła skomentować Doda:

– Mam wiele koleżanek które rehabilitują swoje dzieci po szczepionkach (te co maja szczęście) lub płaczą nad efektami tych wszystkich „zalecanych”

Dziennikarz dodał, że chodziło mu o antysemicki wydźwięk rozmowy z autobusu, a nie o kwestię szczepień. Doda jednak kontynuowała:

– A co gorsze jak nie chcesz dla dobra dziecka zaszczepić na wszystko co narzucają , to dziecko zabiorą i postawią zarzuty na prokuraturze.

Doda pokazała się bez makijażu i SZTUCZNYCH rzęs: Dwie inne kobiety!

Zgadzacie się ze słowami artystki? Czy jej słowa oznaczają, że jest całkowicie przeciwna szczepieniom?