W tym roku Doda drugi raz wyszła za mąż. Razem z Emilem Stępniem tworzą udaną parę zarówno w sferze prywatnej, jak i zawodowej. Piosenkarka wystąpiła w filmie Pitbull – ostatni pies, którego 41-latek był producentem. Obecnie zakochani pracują nad nowym projektem o tajemniczo brzmiącym tytule Dziewczyny z Dubaju. Piękna piosenkarka nie ma czasu na odpoczynek. Ostatnio podzieliła się z fanami pewnym dylematem, dotyczącym jej małżeństwa. Czy podejmie odpowiednią decyzję?

Dlaczego Doda zmniejszyła biust? Zdradziła to fanom

Doda w The Story Of My Life

Gwiazda podkreśliła, że ceni sobie prywatność i nie chce zarabiać na swoim związku. Dostała zaproszenie do popularnego programu The Story Of My Life i zastanawia się, czy wziąć w nim udział:

Dostaliśmy zaproszenie do story of my life w przyszłym roku….isc nie isc ? Co myślicie ? Jak wiecie nie pozujemy razem na ściankach ,nie udzielamy wspólnych wywiadów ,nie monetyzujemy naszego małżeństwa 😏ale z drugiej strony te transformacje to mega przygoda i wyjątkowa pamiątka ,która jest super doświadczeniem dla par❤️🤦🏼‍♀️która się nigdy nie powtórzy ………

W polsatowskim programie pary polskiego show-biznesu przechodzą niesamowite metamorfozy. Dzięki charakteryzacji mogą przekonać się, jak będą wyglądać w wieku swoich rodziców i dziadków. W formacie wzięli udział między innymi Julia Wieniawa i Antek Królikowski, czy Wiktoria Gąsiewska razem z chłopakiem, Adamem Zdrójkowskim.

Gąsiewska i Zdrójkowski starsi o 60 lat! Adam aż PŁAKAŁ ze wzruszenia!

Chcielibyście zobaczyć, jak Doda będzie wyglądać za 30 lat?