Doda (33 l.) wielokrotnie wspierała swoimi działaniami fundacje charytatywne. Piosenkarka pomagała zarówno domom dziecka, jak i osobom na skraju ubóstwa.

Zobacz też: Doda porównuje swoje pośladki do… tyłka Jennifer Lopez! (FOTO)

Tym razem Rabczewska udostępniła na swoim Instagramie wyjątkowy wpis, który skierowany był do biednych rodzin:

Na wiosnę robie porządki w garderobie . Te rzeczy,które juz mi sie nie przydadzą na pewno beda czyimś powodem do turbo radości ! Pamiętajcie ze to co dla Was nie potrzebne moze byc dla kogos spełnieniem marzen . Pudla spakowane i zaraz jadą do domu opieki społecznej ! Dziewczęta ! Przygotowałam super serie ! Wiosna bedzie Wasza 😘😘😘chyba ,ze znacie jakies konkretne rodziny z córkami ? Zeby była pewność ze trafia w dobre ręce.

Niestety wielu Internautów przestrzegło wokalistkę przed tą decyzją. Wielu z nich martwi się, że ubrania mogłyby trafić… do sprzedaży:

na Pani miejscu osobiście znalazłabym rodzinkę naprawdę biedna i wręczyłabym te ciuszki. Sama kiedy oddałam takie ciuszki do opieki i okazało się ze większość trafiła na sprzedaż a te już bardziej wychodzone do rodzin. niestety. teraz sama osobiście szukam.rodzinki która naprawdę potrzebuje ciuszkow. Pozdrawiam. A z takich skarbów jakie Pani oddaje to szacunek i oby więcej osób tak robiło!!!

znane są przypadki że rzeczy z Caritasu lądowały w ciucholandach prowadzonych przez „krewnych i znajomych”, w moim rodzinnym mieście parę lat temu była taka afera. Również wolałabym zawieźć osobiście, wtedy masz pewność, do kogo to trafiło (i czy w ogóle ).

Najlepiej sprawdzić które gminy są najbiedniejsze w Polsce. I przesłać im to do samorządów które na pewno będą wiedziały komu pomóc. Ale jak juz ktoś wspomniał, nie bezpośrednio od Ciebie tylko przez kogoś. Żeby mieć pewność ze nie zostaną wykorzystane do innych celów.

Zobacz też: DODA POŻEGNAŁA SIĘ Z BLONDEM I JEST TERAZ… RUDA?! (FOTO)

Co sądzicie o tej akcji? Czy rzeczywiście są powody do obaw, że ubrania mogłyby trafić w niepowołane ręce?