Doda zabroniła Radziowi udziału w reklamach
Radek Majdan jest w dość niezręcznej sytuacji (tak, wiemy, żadna to nowość) – z jednej strony zgłaszają się do niego różne firmy proponując udział w reklamie, z drugiej strony jest Doda, która pociąga za sznurki i mówi “nie\”.
Zdaniem informatora Na żywo Dorota chce nie tylko uniezależnić Radzia od siebie, ale też zapewnić, by sama nie stała się częścią kampanii reklamowej – w końcu podpisała duże kontrakty, które z pewnością zawierają mnóstwo kruczków prawnych dotyczących wyłączności piosenkarki. A przecież Majdan ciągle jedzie na jej sławie. Wynajęcie go do reklamy zawsze będzie miało cząstkę Dody.
A gdyby tak Radziu reklamował pasztety?
A gdyby tak Radziu reklamował pasztety?hihihihi Playa Barbie pojechałaś wysmienicie!
Dodusia nie jest suką!!!! skoro tak o niej gadacie to czegoś jej zazdrościcie!!!!
ty chinko pieprzona jak cie dorwe to nie będziesz wyglądała ja bitch tylko ja zmielona sajgonka pisała andzia i pyśka nie usuwać
Ekhem… Moze nie pisze poprawnie po polsku bo jestem z chin i moge miec bledy sorry bo sie ucze a doda wyszla tutaj jAK BITCH! sorry bardzoooo
gość, 30-01-09, 21:41 napisał(a):“A gdyby tak Radziu reklamował pasztety?”KOZACZEK wy naprawdę przesadzacie;/ wezcie sie nie wpieprzajcie do czyjegos zycia osobistego ! może ktoś sobie tego nie zyczy!to ejst portal glownie o zyciu osobistym gwiazd… skoro nie chcesz sie wpieprzac, to co tu robisz? na drzewo!
fajna dupa gdyby nie cycki i wlosy
no prosze…..
ona i ten cały radziu to dwie kompletne porażki
pewnie ze zabrania.. jak koles bedzie miec wlasna kase to i jego MILOSC do tego pustaka nagle minie:)
królowa sie znalazlazal!!!
Nie, lepiej nie, bo do końca życia pasztety będą mi się kojarzyły z innym Radziem. xD
Hahahaha no w sumie to się jej nie dziwię.
Nie, nie pasztety tylko agencje modelek^^.Ale Doda to wyszla… z tymi cyckami ^^. Ech.wroneczkax3 – osmieszyl, kiedys byl news ze zdjeciem echh, straszne to bylo XD
“A gdyby tak Radziu reklamował pasztety?”KOZACZEK wy naprawdę przesadzacie;/ wezcie sie nie wpieprzajcie do czyjegos zycia osobistego ! może ktoś sobie tego nie zyczy!
przecież są po rozwodzie co za bzdety co ma teraz radzio z dodą wpólnego chyba tylko łoże od czasu do czasu
Doda jedz na eurowizje !!!!
A gdyby tak Radziu reklamował pasztety?Albo raczej krem na porost włosów. ;>
i Doda ma w sumie racje, Radek by się tylko ośmieszył… xd
Ja myślę że Radzio mógłby reklamować banany 😀
Bardzo dobrze ze zabrania mu grac w reklamach, bynajmiej ratuje jego reputacje,choc sama lepsza nie jest.Won od reklam.
albo prezerwatywy ! wskocz na majdana xd
jakby radzio reklamowal pasztety to by skrzynecką wygryzł xdd
yyy… aale ty kozaczek zlosliwy jestes:/Doda i pasztet?? bo tomieliscie namysli O_oDoda jest szczupla… sama przy mnie sie wazyla ,bo bylismy razem w salonie SPA
“A gdyby tak Radziu reklamował pasztety?”- haha dobre to było.ale mają racje.a ty Dodzia nieprzesadzaj!
gość, 30-01-09, 10:33 napisał(a):Czyżby okazało się, że Radosław liże lody lepiej niż Doda? Ktoś się tu boi konkurencji…Całkiem możliwe.
Pusty silikon!!!
to by było ciekawe Majdan zajadający się pasztetem a obak Doda robi mu kanapki;)heheh
Czyżby okazało się, że Radosław liże lody lepiej niż Doda? Ktoś się tu boi konkurencji…