Dorota Chotecka (51 l.) w rozmowie z Twoim Imperium opowiedziała o swym późnym macierzyństwie. Aktorka zaszła w ciążę dziesięć lat temu. Miała wówczas 41 lat.

Zobacz: Radny PiS: Dzieci z In Vitro są jak truskawki bez smaku!

Namawiano mnie nawet na in vitro, ale mi przez myśl nie przeszło, bym mogła z tego skorzystać. I doszłam do takiego etapu, że pogodziłam się z tym, że być może nie będziemy mieli dziecka. Że być może jest nam to pisane i świat się od tego nie zawali. I wtedy w wieku 41 lat zaszłam w ciążę. Klara jest dzieckiem wymodlonym przez nas i przez siostry kapucynki – mówi aktorka.

Życiowa partnerka Radosława Pazury nie ukrywa, że spełniła się w macierzyństwie. Ba! Gdyby mogła, dziś chciałaby mieć więcej dzieci:

Zanim urodziłam Klarę, nie miałam pojęcia, że macierzyństwo może być takie wspaniałe. Szkoda, że tak późno sobie to uświadomiłam. Bo teraz myślę, że mogłabym mieć co najmniej trójkę dzieci. Mimo wszystko cieszę się, że mam przynajmniej jedno – zdradziła w rozmowie z magazynem.

Dorota Chotecka dodaje, że razem z mężem dzielą się opieką nad dzieckiem.

Czytaj: Karolina Szostak marzy o dziecku! Czy zdecyduje się na in vitro?

Oboje z Radkiem czerpiemy przyjemność z opiekowania się naszą Klarą. Wymieniamy się obowiązkami tak, żeby zawsze miał ją kto odebrać ze szkoły, żeby na stole zawsze był obiad – powiedziała gwiazda.

Dorota Chotecka szczerze o in vitro

Dorota Chotecka szczerze o in vitro

Dorota Chotecka szczerze o in vitro

Dorota Chotecka szczerze o in vitro

Dorota Chotecka szczerze o in vitro