Waldemar Dziki i Małgorzata Foremniak uchodzili za jedno z szczęśliwszych małżeñstw w filmowej branży. Do czasu.

Kiedy pani Małgosia dostała propozycje udziału w „Tañcu z gwiazdami\” mąż wspierał jej decyzje. Mimo że już wtedy przebąkiwano, że jest on dla żony zbyt surowy. Partnerem aktorki został młodszy o 19 lat Rafał Maserak. Godziny wspólnie spędzone na treningach zaowocowały wielką sympatią między młodym tancerzem a piękną artystką.

Widzowie zauważyli, że między tą parą iskrzy, a wspólne wakacje na greckiej wyspie Kos tylko potwierdziły te przypuszczenia. Rafał Maserak i Małgorzata Foremniak stali się tematem plotek numer jeden. Wszyscy zastanawiali się kiedy Waldemar Dziki powie dość, ale on milczał. Nadal pokazywał się z żoną na wszelkich galach. Jednak 9 grudnia na bal Fundacji Polsat małżonkowie przybyli osobno. Cały wieczór nawzajem się unikali.

Tajemnicą Poliszynela jest, że Maserak często bywa w mieszkaniu Małgorzaty Foremniak na warszawskiej Ochocie. Najwidoczniej pan Waldemar nie mógł już go znieść. Na razie małżonkowie nie komentują sytuacji. Tymczasem ich znajomi twierdzą, że rozwód to tylko kwestia czasu.

Podobno pani Małgosia nie chciała zakochać się w swoim tanecznym partnerze. Stało się inaczej. Ostatnio ją z Maserakiem widziano na wspólnych zakupach w galerii handlowej i – jak donoszą świadkowie – patrzyli na siebie jak zakochani nastolatkowie, aż miło było popatrzeć.