Dominika Gwit (31 l.) znana jest ze swojego pozytywnego podejścia do życia. Aktorka na swoim Instagramie pokazuje się zawsze w doskonałym humorze, czym motywuje fanów do większego optymizmu. Dominika od kiedy schudła i dopadł ją efekt jojo, stale musi zmagać się z oceniającymi jej wygląd w skandaliczny sposób komentarzami hejterów. Aktorka opowiedziała o sytuacjach, w których wylewano na nią wiadro pomyj i nazywano „grubą świnią” na łamach programu Uwaga, który emitowany jest na antenie TVN.

Uwodzicielska Dominika Gwit jako pin-up girl. Wygląda bardzo stylowo

Koszmar Dominiki Gwit

Dominika Gwit od początku medialnej kariery musi zmagać się z hejterskimi komentarzami oceniającymi jej wygląd w naprawdę wstrętny sposób. Aktorka postanowiła przerwać milczenie i opowiedzieć na łamach kulis sławy w programie Uwaga! o przykrych sytuacjach, które spotkały ją za sprawą jej pełniejszych kształtów. Dla przypomnienia, kilka lat temu Dominika drastycznie schudła. Zrzuciła prawie 50 kg, ale szybko okazało się, że z nową wagą nie czuje się najlepiej. Zaraz po tym, jak aktorka odwiedziła studio Dzień Dobry TVN i opowiedziała o niesamowitej metamorfozie, zaczęły się jej ogromne problemy z wagą. Gwiazdę dopadł efekt jojo, a w ciągu kolejnych miesięcy Dominika nie tylko wróciła do dawnej wagi, ale przytyła jeszcze więcej. Aktorka zdradziła, że jedną z przyczyn jej otyłości jest choroba. Cierpi na insulinooporność i zespół metaboliczny.

Body-shaming w najgorszej postaci

Dla wielu osób to, że aktorka waży nieco więcej jest końcem świata. Celebrytka szczerze opowiedziała o swoich doświadczeniach związanych z hejterami. Przyznała, że zdarzało się, że ludzie nazywali ją „grubą świnią”, co jest niewybaczalne. Kobieta żyje własnym życiem, odnosi sukcesy, mało tego jest zawsze uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do świata a spotykają ją takie przykrości za sprawą wyglądu. Z pewnością osoby, które w tak wstrętny sposób wypowiadają się o aktorce, same nie wyglądają jak aniołki Victoria’s Secret, jedynie czują się bezkarne w Internecie. Całe szczęście Dominika potrafi radzić sobie z hejtem. Jest osobą, która nie wstydzi się swojego ciała. Jest zdania, że od posiadania figury modelki ważniejsze jest dla niej zdrowie. Kobieta jest bardzo aktywna na Instagramie. Zdradziła, że ludzie w bardzo różny sposób reagują na jej zdjęcia. Zdarza się tak, że połowa komentarzy jest okrutna i pełna krytyki.

Mamy wolność słowa. (…) Ludzie mają ogromną potrzebę poczuć się lepsi. Są ludzie, którzy piszą pozytywne rzeczy, a są ludzie, którzy piszą negatywne rzeczy. „Ty durna świnio gruba, pewnie zaraz zeżresz swojego męża” – powiedziała aktorka.

W programie Dominika wyznała, że zdaje sobie sprawę z tego, jak wygląda. Nie ma z powodu swojej wagi kompleksów. Chciałaby, żeby ludzie postrzegali ją przez pryzmat tego, jakim jest człowiekiem, a nie przez to, ile waży.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Dominika Gwit w jesiennej stylizacji; botki i torebka zrobiły ten look (ZDJĘCIA)

Dominika Gwit CHUDNIE z dala od kamer i telewizji śniadaniowych?

WOW! Dominika Gwit robi SZPAGAT

View this post on Instagram

Idę, biegnę, lecę, pędzę, szybko na jednej nodze niech niesie mnie świat!!! Dzień dobry Kochani!!! Jak Wasze jesienne nastroje? Moimi przyjaciółmi w ostatnie wieczory stały się herbata i koc🤗🤗🤗 ale energii mam sporo, bo humor poprawiają mi internetowe zakupy😂😂 w końcu jest jesień i trzeba wymienić ciuszki 😎😎😎 A to spodnie, sukienunia, płaszczyk… Hihi także typowo po babsku poprawiam sobie jesienny nastrój 🤗🤗🤗 A!! I mam dla Was 15 % rabatu na zakupy w @cellbes.pl ♥️ kod to CELL19X ,dużo fajnych ciuszków tam znajdziecie m.in wszystko to, co mam na sobie na tym zdjęciu:) A Wy jak poprawiacie sobie humor jesienią?? Buziole ogromne, pędzę w świat! Domi #biegne #alezusmiechem #duzospraw #jesiennachandra #zakupy #najlepsze #cellbes #rabacik

A post shared by Dominika Gwit – Dunaszewska (@dominikagwit) on

Dominika Gwit

scena z: Dominika Gwit, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Dominika Gwit

fot. AKPA

Dominika Gwit

scena z: Alan Andersz, Dominika Gwit, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Dominika Gwit

scena z: Dominika Gwit, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

Dominika Gwit

scena z: Dominika Gwit, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA