Dominika Gwit (30 l.) podczas majówki wrzuciła na swój Instagram fotkę zrobioną podczas wyprawy rowerowej. Śledzący jej profil internauci zaczęli dopytywać, czy aktorka nie schudła. Aktorka nie komentuje potek na temat swej wagi, nie odpowiada też na pytania.

Dominika Gwit schudła? Aktorka zdradziła, na co choruje – to przyczyna jej otyłości

Dominika Gwit odświeżyła fryzurę na wiosnę  zobaczcie, jak teraz wygląda!

Kilka lat temu Dominika drastycznie schudła. Zrzuciła prawie 50 kg, ale szybko okazało się, że z nową wagą i w nowym ciele nie czuje się dobrze. Zaraz po tym, jak aktorka odwiedziła Dzień Dobry TVN i opowiedziała o niesamowitej metamorfozie, zaczęły się jej problemy z wagą. Gwiazdę dopadł efekt jojo, w ciągu kolejnych miesięcy Dominika nie tylko wróciła do dawnej wagi, ale nabrała jeszcze więcej ciała.

Niedawno aktorka zdradziła, że jedną z przyczyn jej otyłości jest choroba:

– Chodziło o moje zdrowie, Rodzice nie wiedzieli, co mi jest. W pewnym momencie sama zaczęłam szukać przyczyn mojego tycia. Zanim trafiłam do odpowiedniego lekarza, straciłam dużo czasu. Wreszcie w tym roku zostałam prawidłowo zdiagnozowana. Cierpię na insulinooporność i zespół metaboliczny. Dostałam leki, regularnie odwiedzam panią doktor – powiedziała w jednym z wywiadów aktorka.

Od tamtej rozmowy minęło kilka miesięcy. Dominika nie pisze o swojej wadze, komentarze na jej profilu pokazują jednak, że ludzie wciąż żywo interesują się jej stanem zdrowia. Pod ostatnim zdjęciem, które Gwit wrzuciła na swój profil podczas majówki, pojawiły się głosy, że 30-latka schudła. Sama Dominika nie komentuje tych rewelacji. Nie pisze, czy jest na diecie, czy nie.

Mariola Bojarska-Ferenc o Gwit: taka otyłość niesie za sobą wiele nieszczęść!

Być może aktorka nauczyła się na swoich błędach – nie chce opowiadać wokół o tym, jak zmienia się jej ciało i jak dba o zdrowie, by znów nie narazić się na komentarze i ocenę.

Zostaje nam życzyć aktorce zdrowia i energii.

Dominika Gwit
scena z: Dominika Gwit, SK:, , fot. Podlewski/AKPA Dominika Gwit