Dorota Naruszewicz znana widzom przede wszystkim z serialu „Klan”. Prywatnie była związana z prawnikiem Tomaszem Żórawskim, z którym doczekała się córek — Ninę i Nelę. Na jakiś czas przeprowadzili się także do Stanów Zjednoczonych, ale związek nie przetrwał. Trzy lata temu zakończyła małżeństwo.

Dorota Naruszewicz pokazała mieszkanie. Beata z „Klanu” mieszka luksusowo!

Dorota Naruszewicz o trudnym rozwodzie i mamie

Teraz w najnowszym wywiadzie dla „Dobrego Tygodnia” opowiedziała o rozwodzie oraz chorującej mamie. Aktorka wyznała, że załamała się po rozstaniu z mężem i musiała udać się do specjalisty.

Wiedziałam, że muszę sobie pomóc i tak też zrobiłam. Nie byłam na terapii, poszłam tylko do psychiatry i dostałam lekarstwa. Bardzo mi one pomogły odzyskać równowagę – wyznała.

Dorota Naruszewicz rozwiodła się! Beata z „Klanu” długo to ukrywała

Podczas tego samego wywiadu Naruszewicz poruszyła też temat mamy, która cierpi na alzheimera. Na początku opiekowała się nią sama, ale z czasem była potrzebna dodatkowa pomoc. Oddała ją do domu opieki, ale Naruszewicz zapewnia, że jej mama sama zaproponowała takie rozwiązanie.

Odkąd zdiagnozowano u niej tę chorobę, czyli od 2017 r., nasza więź jest specyficzna. Z wiekiem dzieci często przejmują rolę po rodzicach, stają się ich opiekunami. Choroba mamy jeszcze bardziej to uwypukliła. Patrząc, jak staje się bezradna, czuję się za nią odpowiedzialna. Coraz bardziej chcę być przy niej – tłumaczy w tygodniku.

Dorota Naruszewicz nie może widywać się z mamą. Jak spędzi święta gwiazda „Klanu”?

Zdradza, że na szczęście jeszcze mama ją poznaje: „Widzę, jak mama powoli odchodzi w inny świat. Na szczęście mnie poznaje”. 

Dorota Naruszewicz, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Dorota Naruszewicz, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

Katarzyna Zdanowicz, Dorota Naruszewicz, fot. Podlewski/AKPA

Dorota Naruszewicz z mężem, fot. AKPA