Fran Drescher zanim dała się poznać jako odtwórczyni głównej roli w kultowym sitcomie „Pomoc domowa” przeżyła prawdziwą tragedię. Gwiazda opowiedziała o swoich traumatycznych przeżyciach.

Nie żyje Krystyna Rutkowska-Ulewicz znana z serialu „Niania”

Fran Drescher ofiarą gwałtu

Aktorka i jej były mąż w jednym z wywiadów wrócili wspomnieniami do wydarzeń z 1985 roku, kiedy doszło do zdarzenia. Ich relacja jest naprawdę przerażająca.

Podczas kolacji, na którą Fran i jej ówczesny mąż Peter Marc Jacobson zaprosili przyjaciółkę, napastnicy włamali się do domu gwiazdy i obezwładnili mężczyznę. W pokoju obok dwóch uzbrojonych oprawców skrzywdziło aktorkę i jej przyjaciółkę, czemu przysłuchiwał się jej unieruchomiony partner. Gdy włamywacze uciekli, Fran wyswobodziła męża i wezwała policję. Po zdarzeniu para na trzy miesiące zamieszkała u swoich sąsiadów Donny i Dana Aykroydów.

Agnieszka Dygant pokazała wyćwiczony brzuch – ale ma KALORYFER

W wywiadzie dla CNN aktorka wyznała, że pracowała z policyjnym rysownikiem nad portretem pamięciowym sprawców, których ostatecznie udało się schwytać. To byli bracia, z czego jeden z nich przebywał na zwolnieniu warunkowym.

Aktorka długo milczała o swojej tragedii. Pierwszy raz opowiedziała o niej publicznie w 1996 roku, publikując książkę „Enter Whining”.

Czułam się, jakbym została rozbita na miliony kawałków – wyznała Fran. 

Podczas wywiadu w australijskiej telewizji wyznała, że dramatyczne do doświadczenia pomogły jej zrozumieć osoby, cierpiące na zespół stresu pourazowego.

Nie możesz być tą samą osobą po takim doświadczeniu. Odkryłam w sobie głębszą empatię dla ludzkiego bólu i zrozumienie, jakim horrorem jest stres pourazowy osób, które przeżyły wojnę i psychicznie wciąż w niej tkwią. Moje doświadczenie trwało godzinę, ale te 3600 sekund naznaczyło każdą następną sekundę mojego życia – wyznała aktorka. 

Mąż gwiazdy nie mógł pogodzić się z tym, że do ataku doszło w jego obecności.

Policjanci powiedzieli: cokolwiek zrobiliście, zrobiliście dobrze, bo żyjecie. A ja wciąż słyszę w głowie pytanie, dlaczego pozwoliłem się pobić – wyznał Jacobson. 

Agnieszka Dygant relaksuje się na wakacjach na wsi – jej ogród robi wrażenie

W 1996 roku para ogłosiła separację, rozwód orzeczono trzy lata później. Byli małżonkowie prowadzą wspólne interesy i pozostają przyjaciółmi.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Fran Drescher (@officialfrandrescher)