Duża Ania, czyli Anna Ryśnik popularność w mediach zyskała dzięki udziałowi w reality show Ekipa z Warsaw Shore. Co prawda w pewnym momencie Ania zrezygnowała z udziału w dalszych odcinkach programu, ale szum wokół jej osoby sprawił, że została internetową celebrytką.

Już wiadomo, dlaczego Ania opuściła Ekipę z Warszawy

Dziś Duża Ania prowadzi swoje konto na Instagramie. Dokumentuje na nim swoją metamorfozę.

Byłam gruba, wzięłam się za dietę, miałam małe usta oraz biust – mogłam sobie pozwolić i poprawiłam, nie potrafiłam się malować zaczęłam się szkolić. Jak widzisz wszystko zależy od człowieka 🙂 mogłam nadal być „zahukaną” dziewczyną ale postanowiłam coś ze sobą zrobić nie krzywdząc tym samym innych 🙂 – napisała Ania jednej z internautek na Instagramie.

Przy okazji zamknęła dyskusję na temat swej figury. Ktoś zasugerował, że celebrytka ma ładne ciało po tym, jak przeszła zabieg liposukcji.

Duża Ania z Warsaw Shore pręży się na zdjęciach z Majorki

Duża Ania sama się do niego przyznaje, ale zaprzecza, jakoby to liposukcja wyrzeźbiła jej sylwetkę. To zasługa diety i ćwiczeń – podkreśla:

Nie twierdze że lipo nic nie daje. Ale wiem Jak wyglądałam po. Sporo pracy musiałam włożyć na siłowni jak i nadal musze wkładać żeby brzuch był ładnie zarysowany. Lipo modeluje a nie rzeźbi 🙂 – pisze Ania.