Kilka dni temu księżna Meghan zorganizowała dla najbliższych 15 przyjaciółek baby shower. Księżna, która po ślubie opuściła Stany i zamieszkała w Wielkiej Brytanii, imprezę zorganizowała za oceanem. Poleciała aż do Nowego Jorku, by w gronie bliskich znajomych cieszyć się nadchodzącym macierzyństwem.

Dlaczego Meghan Markle nie odwiedziła swojej matki w Stanach Zjednoczonych?

Tradycja imprez tego typu jest wręczanie przyszłej mamie prezentów. I choć księżna raczej nie powinna przyjmować prezentów (pamiętacie – po ślubie żaden z podarunków nie trafil do rąk Meghan), tym razem stało się inaczej. Meghan dostała piękne gadżety na wyprawkę dla maluszka.

Jak donosi Hello! wśród prezentów dla przyszłej mamy i jej bobasa jest łóżeczko marki Babyletto. Mebel jest funkcjonalny i ekologiczny. Służy jako łóżeczko dla niemowlęcia, które potem można zmienić w łóżeczko dla starszego dziecka. Można również usunąć z niego część szczebelków i stworzyć dla maluszka dzienną leżankę.

Meghan Markle POWIĘKSZYŁA usta. Za bardzo napompowane?

Łóżeczko kosztuje na Amazonie 379 dolarów, co daje ok. 1450 złotych. Przyznacie, że jak na księżną cena nie jest zbyt wygórowana. Zwłaszcza, że mebel spełnia wszystkie ekologiczne wymagania Meghan, a te są bardzo surowe. Księżna urządza pokój dziecka w myśl zasady, że wszystko, co będzie otaczać małego księcia lub księżniczkę, musi być zdrowe i nietoksyczne. Łóżeczko, które dostała, ma spełniać te wymagania.

Gość opublikował zdjęcie z baby shower. Przez przypadek zdradził SEKRET Meghan?

Z pewnością w ciągu najbliższych dni łóżeczka Babyletto znikną z magazynów. Znajć życie przyszłe mamy rzucą się na mebel – Meghan jest w końcu jedną z najmodniejszych trendsetterek.

Łóźeczko dziecka księżnej Meghan Łóźeczko dziecka księżnej Meghan
księżna Meghan księżna Meghan
księżna Meghan księżna Meghan
księżna Meghan księżna Meghan