Jessica Mercedes przebywa aktualnie ze swoim chłopakiem w Stanach Zjednoczonych. Blogerka oczywiście całą podróż relacjonuje na Instagramie. O czym opowiada? Na Instastories pojawiają się nie tylko stylizacje, inspirowane stylem Amerykanek, lecz także informacje dotyczące tamtejszej kultury czy kalifornijskie krajobrazy. Niedawno influencerka podzieliła się ze swoimi obserwatorami też urodowym sekretem dziewczyn z USA.

Czy Jemerced powiększyła usta?

Jemerced zdradza, jak brzmi urodowy sekret Amerykanek

Czy Amerykanki znają się na urodzie? Cóż, jeśli chodzi o naturę to na pewno nie tak dobrze jak Azjatki. Niemniej jednak Jessica zdradziła, że dziewczyny z USA od pewnego czasu „testują” pewien urodowy patent. O czym mowa? Chodzi o spożywanie rosołu. Blogerka pokazała też, że w sklepach spożywczych półki uginają się od tego typu gotowych dań.

W Stanach teraz jarają się rosołem. Dziewczyny piją to np. na śniadanie na czczo, bo chcą mieć piękną, młodą cerę, bo rosoły są pełne kolagenu. Tak to sobie tłumaczą – tłumaczy Jemerced.

Czy rzeczywiście popularna w Polsce zupa przyczynia się do polepszenia wyglądu? Cóż, to by wyjaśniało, dlaczego nasze rodaczki są uznawane za jedne z najpiękniejszych kobiet na świecie, prawda?

fot. Instagram @jemerced

fot. Instagram @jemerced