Jakiś czas temu prosto zza oceanu, do Polski powróciła 22-letnia Caroline Derpieński. Pochodząca z Białegostoku modelka od kilku lat mieszka w Miami u boku 60-letniego milionera.

Caroline Derpieński UDERZA w Sandrę Kubicką! „Jest strasznie zdesperowana, próbuje się na mnie wybić”

Jessica Mercedes o Caroline Derpieński

Influencerka wzbudziła ogromne wątpliwości internautów i dziennikarzy, bowiem zarzucają jej kupowanie obserwujących. Przypominamy, że obserwuje ją aż 6 mln ludzi, nawet Anna Lewandowska nie ma tylu fanów. Następnie Caroline udzieliła wielu kontrowersyjnych wywiadów, które były szeroko komentowane.

Ostatnio Caroline Derpieński pojawiła się na lotnisko Chopina w Warszawie. W tym samym kierunku, czyli do Cannes udawała się także Jessika Mercedes.

Sandra Kubicka ostro odpowiada Caroline Derpiński: „Nigdy nie byłam utrzymanką!”

22-latka wyczuła okazje na promocje i dogoniła na lotnisku Jessikę Mercedes, aby ją nagrać na swoją relacje na Instagramie. Internauci zauważyli, że Jessica nie jest chętna do nagrywania i nie okazała entuzjazmu na widok influencerki z Miami.

Przypadkowe spotkanie i poznanie Jessiki Mercedes. Dwie top polskie celebrities przyciągnęło do siebie – napisała Derpienski.

Teraz mieliśmy okazje porozmawiać z Jessicą Mercedes podczas urodzin Kmaga. Nasz reporter zapytał ją wprost, jak wyglądały kulisy spotkania z Caroline Derpieński i czy się znają:

Nie lubię być mieszana w rzeczy, które mnie nie dotyczą, więc lepiej w ogóle o tym nie rozmawiać. Kiedy jestem po „healingu” życzę wszystkim dobrze, nie ważne, kto jak wygląda, kto jaki jest – odpowiedziała.

Karolina Derpieńska znów zmieniła zdanie i JEDNAK żali się na ex-partnera-milionera!

A na pytanie, czy się znają, Jessicą Mercedes bez zastanowienia odpowiedziała:

Nie, nie…

Zobacz cały wywiad poniżej!

IG: carolinederpienski

IG: carolinederpienski