Dziś na platformę Netflixa trafił serial „1899” – nowe dzieło twórców „Dark”. Dla Polski jest to wyjątkowy serial o tyle, że jedną z postaci zagrał Maciej Musiał.

Maciek Musiał ROZPALIŁ fanki do czerwoności TYM zdjęciem! Nawet Ewa Farna płonie

Maciej Musiał w serialu „1899”

Maciej Musiał zagrał w serialu Olka, który haruje w kotłowni statku. Od razu może podkreślimy, że to nie kolejne wydarzenie, kiedy Polak pojawia się na kilka sekund w serialu. Maciej jest nawet wymienione w czołówce, a to oznacza, że gra istotną postać. Pojawia się już w szóstej minucie pierwszego odcinka.

Maciej Musiał w dłuższych włosach i z kolczykiem w uchu pod studiem „Dzień Dobry TVN”

W związku z premierą produkcji Musiał pokazał serie zdjęć zza kulis serialu „1899”.

Zdjęcia do pierwszego sezonu trwały około sześciu miesięcy, od maja 2021 do listopada 2021, co oznacza, że od tego momentu minął cały rok. Jeśli oglądałeś i kochałeś serial „Dark”, to prawdopodobnie pochłoniesz też ten serial „1899”, w którym zagrali Jantje Friese i Baran bo Odar.

Główna premiera serialu „1899” odbyła się w Berlinie, gdzie Maciej Musiał był jedną z głównych gwiazd wieczoru. Udzielił wielu wywiadów dla zagranicznych dziennikarzy.

Maciej Musiał otworzył swoją KNAJPĘ! Szuka pracowników i wiemy jaką stawkę oferuje

To kolejna międzynarodowa produkcja Maćka Musiała. Pierwsza w „Wiedźminie”, więc kariera za granicami kraju stoi przed nim otworem.

Jak jesteście już po seansie, podzielcie się z nami opinią. Jak Wam się podoba Maciej Musiał w serialu „1899”?