Maciej Musiał postanowił spróbować swoich sił w gastronomii i idąc śladami wielu polskich celebrytów otworzył własną restaurację. Aktor pochwalił się na Instagramie, że oficjalnie został właścicielem klubokawiarni „Cafe Podrygi”. Na jej otwarciu nie zabrakło wielu znanych nazwisk.

Maciej Musiał z kolczykiem w uchu zwiedza Nowy Jork: „Jak George Michael”

Maciej Musiał otworzył klubokawiarnię w centrum Warszawy

Jak można przeczytać na oficjalnym profilu knajpy, zlokalizowana w centrum Warszawy klubokawiarnia będzie serwować kawę i ciastka, a wieczorem wino, drinki i drobne przekąski. Jak mogliśmy się dowiedzieć z profilu jego mamy, Anny Musiał, posiadanie własnego lokalu od zawsze było marzeniem Maćka:

Pomiędzy murami Muzeum Narodowego, nowe cudne miejsce. Od zawsze miał wizję tego miejsca. Wierzył, że będzie tu pięknie, kiedy jeszcze nic tu nie było. Lubię, kiedy mój syn spełnia swoje marzenia.

IG: maciejmusial_official

Nowa miejscówka wymaga oczywiście pracowników, dlatego na OLX pojawiła się oferta pracy dla barmana/barmanki. Jak udało się ustalić Super Expressowi, „potencjalny pracownik Macieja Musiała może liczyć na godzinową stawkę w wysokości 20/25 zł brutto oraz umowę zlecenie na okresie próbnym. Potem oferowana ma być umowa o pracę. Dodatkowo barman lub barmanka otrzymają 50 proc. rabat pracowniczy na jedzenie oraz specjalne ceny na wino w Cafe Podrygi, Restauracji Muzealnej oraz Alewino”.

Wyślecie tam swoje CV?

IG: maciejmusial_official

Masz jakieś informacje, zdjęcia, czy nagrania i chcesz się z nami podzielić? Wyślij nam na adres . ZAPEWNIAMY ANONIMOWOŚĆ!