Za nami półmetek. Dzisiejszy, siódmy odcinek muzycznego show Bitwa na głosy to prawdziwie męski odcinek. W poprzednich odpadły wszystkie kobiece liderki, w ostatnim odcinku pożegnaliśmy Monikę Kuszyńską.

W dzisiejszym odcinku każda z grup wykona po dwie piosenki. Zapowiada się ciekawe show pełne emocji i ostrej rywalizacji.

Czym zaskoczą nas mężczyźni?

Janusz Panasewicz razem ze swoją mazurską ekipą po ostatnim świetnym występie postawią sobie poprzeczkę jeszcze wyżej. Pierwszym z utworów, który wykonają będzie piosenka Czesława Niemena. Drugi numer to ostre rockowe brzmienie, czyli to co lider zespołu Lady Pank kocha najbardziej – Aerosmith – skóry, ćwieki, irokezy i klimat koncertu giganta rocka. Drużyna z Olecka pokaże prawdziwy rockowy pazur!

Ryszard Rynkowski, który zaskakuje widzów z odcinka na odcinek, tym razem sięgnie po własny repertuar i przy blasku świec i dźwiękach fortepianu razem ze swoją grupą z Elbląga zawalczą o głosy telewidzów. Wybraną piosenką oddadzą hołd zmarłemu pod koniec zeszłego roku – Markowi Skolarskiemu. Drugi utwór przeniesie nas w lata 60. i klimat rodem z filmów z Austinem Powersem. Utwór Sex Bomb Toma Jonesa pokaże nam kolejne już zaskakujące oblicze Ryszarda Rynkowskiego.

Mezo i jego grupa z Poznania na dzisiejszy odcinek mają całkiem nowy plan. Najpierw sięgną do folkloru i wykonają jeden z hitów zespołu Zakopower na swój oryginalny i wyjątkowy sposób. Drugim utworem będzie światowy klasyk. Liryczna, wzruszająca piosenka formacji Boyz II Men, na pewno będzie dla wszystkim dużym zaskoczeniem, tym bardziej, że do tej pory Mezo nie sięgał po melancholijny repertuar.

A co tym razem pokaże nam zwycięzca poprzedniego odcinka?

Kamil Bednarek razem ze swoją drużyną z Brzegu szykują wiele niespodzianek. Na pierwszy rzut – rebus. Szkolny autobus pełen japońskich uczennic, komediowa kreskówka i w to wszystko wplątany jeden z ekspertów. Brzmi abstrakcyjnie? Zagadka rozwiąże się sama, gdy ekipa z Brzegu wykona piosenkę z kultowego już animowanego hitu ostatnich lat. Na drugi ogień pójdzie przebój California Dreaming zespołu The Mamas&The Papas. Jak wypadną? Tego dowiemy się już dzisiaj.

Sami widzicie, że wieczór zapowiada się wyjątkowo interesująco. Prawdziwa męska Bitwa już dzisiaj o 20:05 na antenie TVP2.

Bądźcie z nami i komentujcie na bieżąco!

AKTUALIZACJA!

Zwycięzcą odcinka jest ponownie zespół Kamila Bednarka. Na 2. miejscu znalazł się Ryszard Rynkowski. Z programu odpadła drużyna Janusza Panasewicza. Zaskoczeni?

\"Dzisiaj

\"Dzisiaj