Nie tylko Ewa Farna skrywała słodki sekret przed swoimi fanami – dopiero gdy jej ciążowy brzuszek stał się naprawdę widoczny, powiedziała o tym, że jest w ciąży.

Ed Sheeran był na wakacjach w… POLSCE. Pracownicy zamku zdradzili SZCZEGÓŁY

Ed Sheeran również zachował dla siebie jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu – swój ślub! Okazuje się, że przed Bożym Narodzeniem Sheeran ożenił się ze swoją narzeczoną, 26-letnią Cherry Seaborn.

Slub i uroczystość weselna miały kameralny charakter. Nowożeńcy zaprosili tylko rodzinę i najbliższych przyjaciół. W sumie na ślubie Eda Sheerana miało się pojawić około 40 osób.

TO jest dowód na to, że Ed Sheeran ma duży problem z pęcherzem!

W show-biznesie to rzadkie zjawisko – zazwyczaj gwiazdy organizują ogromne imprezy, zapraszają setki gości i sprzedają zdjecia ze ślubu za grube miliony. Nie musimy dodawać, że wiele z takich głośnych ślubów kończy się po kilku latach równie głośnymi rozwodami.

Mamy nadzieję, że skromna uroczystość Eda i Cherry to początek przygody na całe życie. Gratulujemy i trzymamy kciuki!

10383944-6753793-image-a-19_1551308457134 Instagram Ed Sheeran
*EXCLUSIVE* Ed Sheeran and Cherry Seaborn double date with Courteney Cox and Johnny Mcdaid at Giorgio Baldi Cherry Seaborna Ed Sheeran performs during his Divide Tour 2019 at Allianz Parque in Sao Paulo Ed Sheeran
ed-sheeran_wynik