Kiedy ogłoszono, że Ed Sheeran wystąpi w Polsce, fanów ogarnęło szaleństwo. Zorganizowano drugi koncert, bo bilety wyprzedały się jak świeże bułeczki.

Oto, czego zażyczył sobie Ed Sheeran przed koncertem w POLSCE

Ostatnio na Instagramie wokalisty ukazało się kilka zdjęć z jego podróży. Nie oznaczył on lokalizacji, ale fani wyśledzili, że były robione w Polsce, a dokładniej na Dolnym Śląsku na tle Zamku Czocha. Ed odwiedził również Kraków, pojawił się na Starym Kleparzu, czyli najstarszym działającym krakowskim targowisku. 

Ed Sheeran wziął potajemny ślub z Cherry. Jak oni to UKRYLI?!

Na dłużej zatrzymał się w Zamku Rajsko. Na fanpage’u zabytku pojawiła się informacja na ten temat.

Wreszcie możemy odkryć przed wami tajemnicę, którą od kilku dni żyje cała Polska. Otóż tak to prawda ED SHEERAN był na wakacjach w Polsce. Co więcej celem jego podróży był Zamek Rajsko #castleonthehill. Spędził u nas wraz ze swoimi najbliższymi przyjaciółmi aż 6 dni. W tym czasie zwiedzał okolicę, spacerował po lesie, grał w gry planszowe 😉 i po prostu wypoczywał.

Pracownicy zamku bardzo dobrze wspominają jego wizytę:

Pomyślcie tylko Ed Sheeran mógł za cel swojej wakacyjnej podróży wybrać dowolne miejsce na świecie – ciepłe morze, bezludne plaże, rozłożyste palmy, a wybrał…Zamek Rajsko. Jak nas przy swoim wyjedźcie zapewniał był z tego pobytu baaaardzo zadowolony. Nie wiemy czy jeszcze kiedyś do nas wróci, ale bardzo cieszymy się, że mogliśmy go poznać i osobiście przekonać się, że to bardzo miły chłopak.

Najpopularniejsze piosenki na PIERWSZY TANIEC WESELNY (cz. II)

Spodziewaliście się, że będzie chciał zwiedzić właśnie nasz kraj?