Edyta Górniak coraz młodsza? (FOTO)
Są kobiety, które z wiekiem wyglądają coraz… młodziej.
Czyżby do takich zaliczała się Edyta Górniak?
Gwiazda nie jest już nastolatką, a mimo to w boyfriendach, luźnej koszulce odsłaniającej brzuch, żółtych butach i torebce z różem prezentuje się całkiem nieźle.
A może rewelacyjnie?
Jak sądzicie?





i koszulka z ac/dc, brawo. czas na lans. edyta,która sama ostatnio stara się udowodnić zarówno muzyką, jak i swoimi dennymi teledyskami jak bardzo jest na topie, zakłada koszulkę z rockowym zespołem i robi z siebie jeszcze większą idiotkę niż jest.
piękna kobieta
fajnie wygląda ale wszyscy wiedzą ile ma lat i wygląda infantylnie z tym odkrytym brzuchem …żal…
Cyganki sie brzydko starzeja
pzresadza z tymi kreacjami- to są stajlówki 20latk, a nie 40latek….edzia- spójrz prawdzie w oczy- twoja nabotoksowana wtarz czy gówniarski styl ubioru nie pomoże:) wszyscy wiedzą, że jesteś już starszą panią
Edzia wokalnie cienka jak dupa weza. Teksty zapomina. Dr Alzheimer puka do jej drzwi.
zajebiście wygląda!
co sie stalo z jej wlosami
brzydko się starzeje niestety plus za dużo majstrowania parzy twarzy
Brzuch nieproprcjonalny do nog
Bralbym jak komornik szafe
Ci co by ja brali pewnie im nie staje
Ja to mam wrazenie, ze Ona od lat w miejscu stoi 😮 :)))
Wyglada rewelacyjnie
Wybotoksowana męczennica:(mamy jej już dooość!!!!!!
A ja bym jej z wyra nie dal wylesc 🙂
A ja jej mam ciagle malo…. Mniam mniam
Co to są boyfriendy???Zakładam ze to maja bez spodnie tak??? I jeśli tak skąd taka idiotyczna nazwa?
swietnie i kwitnaco!chcialabym miec taka figurke w jej wieku wyglada swietnie:)a ci co pisza bzdury poprostu wredne swinie zazdroszcza i tyle!
Wyglada naprawde rewelacyjnie!!
po botoksach mozna wyglądać młodo w każdym wieku!
jak ibisz, za dwa lata 18stka
Jak czytam te komenty tu… Glupia brzydka itd, wypociny zazdrosnic. A prawda jest taka,ze jest madra i piekna. Jakby byla glupia to by nie osiagnela tego co ma.
Gorąca 40stka! ; ) W młodym ciele młody duch!
świetnie wygląda! Nie jedna nastolatka może jej pozazdrościć urody i figury! *.*
zajebiscie wygląda :)!
Cyganki nawet mlodsze wygladaja koszmarnie
Polki sa buraczane?????? To obejrzyj sobie jak urbane sa Angielki gdy rano odprowadzaja dzieci do szkoły!! Mordy nie umyte włosy roztrzepane i niekt
Jest piekna
A jak pisalem ze coraz mlodsza to zazdrosne piszace tu nudziary mnie zjebaly. Mnie sie podoba i jak reszta facetow pukalbym jak jehowa do drzwi.
dzidzia piernik
Dzidzia piernik
Stara idiotka!!
Coś chyba z tymi spodniami nie tak????
Cyganskie nasienie
gość, 04-08-13, 16:11 napisał(a):gość, 04-08-13, 14:04 napisał(a):bardzo ladna kobieta,ale niestety widac wiek,stylizacja nie pasuje,typu:z tylu liceum,z przodu muzem.Jest superzgrabna i ladna,ale odsloniety brzuch to juz niesmaczne jestTOTALNE WIEŚNIACKIE PARAFIALNE BREDNIE! GDZIEŚ ty SIĘ CHOWAŁA, ŻEBY W DRUGIEJ DEKADZIE 21 WIEKU, O 40 LETNIEJ KOBIECIE MÓWIĆ MUZEUM??? TO ty JESTEŚ MUZEUM Z TAKIMI POGLĄDAMI! DO TEGO MOHEROWA BApKA , GŁUPIA I NIETOLERANCYJNA MENTALNIE:(WIDAĆ WIEK I CO? MAM 55 LAT I MÓJ CODZIENNY STRÓJ TO DŻINSY I TISZERT! COŚ MI TO UJMUJE? NAWET JEŚLI BĘDZIE MIAŁA OCHOTĘ ZAPOZOWAĆ DO PLAYBOYA, TO JUŻ , NIE TE CZASY, BURACZANA polko-estetko, ŻEBY SIĘ PODNIECAĆ ZE ZGORSZENIA!można miec 40+ i wciąż wyglądać seksownie i młodzieńczo bez ubrań/gadżetów, które są lepsze dla dwudziestolatek. spójrz choćby na mołek (która jest młodsza), czy na m. rozenek – obie ubierają się z klasą, odpowiednio do wieku i wyglądają super. a jedyną osobą, która się tu “podnieca”, jesteś ty..masz 55 lat, ale niestety sposób wysławiania się – jak niewychowana gówniara.Co wy tu mohery mieszacie I sobie zakute geby wycieracie moim moherowym beretem.Ja moge byc moherem ale to sa wasze opinie mnie mohera juz nic nie zdziwi ani napompowane botoksem geby ani gole pepki ani gola stara dupa.Odczepcie siie od moherow zakute mozgi.
Szkoda że głupia:-D
Edyta pieknie wyszla na tych zdjeciach, ma swietny styl..chcialabym tak wygladac w jej wieku naprawde
I to jest ta kobieta, ktora do Karoliny Korwin-Piortrowskiej wyjechala z tekstem, ze sie brzydko starzeje. Niech spojrzy na siebie. Zenada.
Może to zasługa jej partnera ze sie odmładza na siłę? coś czuję ze poważny pan mecenas długo z nią nie wytrzyma…..
40 letnia baba udająca nastolatkę, totalna żenua
A ja ją lubię 😉
gość, 04-08-13, 12:43 napisał(a):fajnie wygląda tylko usta ;/Dokladnie, znowu se cos wstrzyknela
gość, 04-08-13, 14:04 napisał(a):bardzo ladna kobieta,ale niestety widac wiek,stylizacja nie pasuje,typu:z tylu liceum,z przodu muzem.Jest superzgrabna i ladna,ale odsloniety brzuch to juz niesmaczne jestTOTALNE WIEŚNIACKIE PARAFIALNE BREDNIE! GDZIEŚ ty SIĘ CHOWAŁA, ŻEBY W DRUGIEJ DEKADZIE 21 WIEKU, O 40 LETNIEJ KOBIECIE MÓWIĆ MUZEUM??? TO ty JESTEŚ MUZEUM Z TAKIMI POGLĄDAMI! DO TEGO MOHEROWA BApKA , GŁUPIA I NIETOLERANCYJNA MENTALNIE:(WIDAĆ WIEK I CO? MAM 55 LAT I MÓJ CODZIENNY STRÓJ TO DŻINSY I TISZERT! COŚ MI TO UJMUJE? NAWET JEŚLI BĘDZIE MIAŁA OCHOTĘ ZAPOZOWAĆ DO PLAYBOYA, TO JUŻ , NIE TE CZASY, BURACZANA polko-estetko, ŻEBY SIĘ PODNIECAĆ ZE ZGORSZENIA!można miec 40+ i wciąż wyglądać seksownie i młodzieńczo bez ubrań/gadżetów, które są lepsze dla dwudziestolatek. spójrz choćby na mołek (która jest młodsza), czy na m. rozenek – obie ubierają się z klasą, odpowiednio do wieku i wyglądają super. a jedyną osobą, która się tu “podnieca”, jesteś ty..masz 55 lat, ale niestety sposób wysławiania się – jak niewychowana gówniara.
brzuch nieladny po co pokazywac
Reszta kobiet show biznesu wyglada strasznie edyta jest boginia!!!
Najpiekniejsza!!!
Brzuszek mają małe dzieci. Dorosłe osoby mają brzuch.
bardzo ladna kobieta,ale niestety widac wiek,stylizacja nie pasuje,typu:z tylu liceum,z przodu muzem.Jest superzgrabna i ladna,ale odsloniety brzuch to juz niesmaczne jest TOTALNE WIEŚNIACKIE PARAFIALNE BREDNIE! GDZIEŚ ty SIĘ CHOWAŁA, ŻEBY W DRUGIEJ DEKADZIE 21 WIEKU, O 40 LETNIEJ KOBIECIE MÓWIĆ MUZEUM??? TO ty JESTEŚ MUZEUM Z TAKIMI POGLĄDAMI! DO TEGO MOHEROWA BApKA , GŁUPIA I NIETOLERANCYJNA MENTALNIE:( WIDAĆ WIEK I CO? MAM 55 LAT I MÓJ CODZIENNY STRÓJ TO DŻINSY I TISZERT! COŚ MI TO UJMUJE? NAWET JEŚLI BĘDZIE MIAŁA OCHOTĘ ZAPOZOWAĆ DO PLAYBOYA, TO JUŻ , NIE TE CZASY, BURACZANA polko-estetko, ŻEBY SIĘ PODNIECAĆ ZE ZGORSZENIA!masz 55 lat więc możesz nie wiedzieć: po lewej stronie klawiatury jest przycisk capslock, wcisnij go łaskawie, bo to nieelegancko pisać w ten sposób..i nie sugeruj, że Polki są buraczane – taką opinię o naszych rodakach mają ludzie zakompleksieni, którzy nigdy nie wyjechali ze swojego pcimia dolnego i myślą, że zagranicą wszyscy są mega-postępowi i w ogóle cacy pod każdym względem.
TYLKO MARKOWE UBRANIA! Żadnych starych szmat!allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=24702123Marki takie jak H&M, Topshop, Zara, Laundry Room, River Island, Atmosphere i inneSkórzana spódnica, mgiełki, sukienki, sweterki, legginsy galaxy oraz neony!