Nie wszystkie gwiazdy decydują się poinformować opinię publiczną o tak traumatycznym wydarzeniu jak poronienie. Dla kobiet, które marzą o macierzyństwie jest to prawdziwa tragedia. Są jednak znane osoby, które postanawiają wyjawić szczegóły i podzielić się dramatem.

Gwiazdy, które poroniły

Gwyneth Paltrow podczas trzeciej ciąży, poroniła. Spowodowało to u niej ciężkie załamanie i depresję, nie miała żadnych chęci do życia. To był dla niej prawdziwy dramat.

Lily Allen poroniła w szóstym miesiącu ciąży. Skarżyła się na ból brzucha i została szybko przewieziona do szpitala. Niestety nie udało się uratować jej dziecka. To nie pierwsze poronienie gwiazdy, wcześniej poroniła pierwsze dziecko, kiedy była w związku z Edem Simpnsem.

Agnieszka Woźniak Starak, kiedy była jeszcze żoną Adama Badziaka zaszła w ciążę. Mimo tego, że para nie planowała dziecka, bardzo cieszyła się z ciąży.

Dziennikarka poroniła w 6.tygodniu ciąży.

Carrie Underwood (35 l.) długo starała się o dziecko. We wzruszającym wywiadzie, opowiedziała, że wraz ze swoim mężem – Mili Fisherem (38 l.) bardzo chcieli powiększyć rodzinę. Carrie trzy razy poroniła i to w jednym roku. Rok 2017 nie był taki jaki sobie wyobrażała. Aktualnie jest w ciąży.

Ciąża Shakiry jest zagrożona

Więcej gwiazd, które poroniły – zobacz TUTAJ