Edyta Górniak wyznaje w podkaście. “Wiem, jak będzie wyglądać następne 100 lat”
Edyta Górniak znów znalazła się w centrum uwagi. Tym razem jednak nie za sprawą muzyki, a swoich duchowych wypowiedzi, których udzieliła w niedawnym podkaście. Wokalistka podzieliła się niezwykle odważną i jednocześnie przerażającą wizją przyszłości. Artystka zdradziła, jak według niej będzie wyglądać świat za najbliższe 100 lat, a jej słowa wywołały lawinę reakcji w sieci. Internauci nie kryją szoku, a komentarze pojawiają się jeden za drugim.
Edyta Górniak miała wizję. Tak będzie wyglądać najbliższe 100 lat
Edyta Górniak gościła w podkaście Cypriana Majchera, a jej wypowiedzi daleko odbiegały od tematów muzycznych i tych związanych z jej sceniczną aktywnością. Okazuje się, że diwa ma świadomość tego, jak będzie w najbliższym czasie wyglądał świat. Piosenkarka twierdzi, że otrzymała taką wizję, ale nie może powiedzieć… od kogo!
Ja mam wiedzę na temat tego, jak ma wyglądać następne 100 lat. Nie mogę powiedzieć, skąd mam tę wiedzę, ale kiedy nastały te czasy szoku i zatrzymania dla ludzi, ja wiedziałam, że to jest gruby scenariusz, złożony z wielu wątków, z wielu zależności – podsumowała Edyta Górniak.
Przerażająca wizja przyszłości Edyty Górniak. Internauci nie dowierzają
W dalszej części rozmowy Edyta Górniak zdecydowała się uchylić rąbka tajemnicy i opisała swoją wizję świata za sto lat. Według niej ludzkość czekają ogromne zmiany, które wpłyną zarówno na sposób życia, jak i postrzeganie rzeczywistości. Jej słowa były na tyle mocne, że w sieci natychmiast zawrzało.
Internauci nie kryli zdziwienia, a nawet przerażenia. W komentarzach pojawiały się głosy niedowierzania, ale też fascynacji. Niektórzy uznali jej wypowiedzi za inspirujące, inni podchodzą do nich z dużą rezerwą, podkreślając, że brzmią jak scenariusz filmu science fiction:
- Piękna kobieta z pięknym umysłem i sercem. Ja jej tam wierzę!
- Szkoda, że wiele osób jej nie rozumie, a to cudna osoba… Piękne jest to, co mówi,
- Cenię i szanuję. Nie sprzedała się nikomu i rozumie, co się dzieje w świecie. Bardzo świadoma kobieta,
- Ależ ta pani jest odklejona! To, co mówi, jest szkodliwe społecznie,
- Dziewczyna się pogubiła… Przykro się tego słucha,
- Proszę zająć się muzyką, bo to pani wychodzi – pisali internauci.
Edyta Górniak nie pierwszy raz zszokowała fanów. Już kiedyś mówiła o duchowości
To nie pierwszy raz, kiedy wypowiedź Edyty Górniak nie przeszła bez echa. Już kiedyś piosenkarka mówiła o tym, że jej dusza ma 4 tysiące lat. W czasach pandemii koronawirusa mówiła, że poprosiła kogoś o aktywację poprzednich wcieleń. Nie zdradziła jednak kto to był i skąd ma tę wiedzę:
Co do wcześniejszych wcieleń poprosiłam o aktywację wyłącznie nabytych umiejętności i wiedzy, bez aktywacji pamięci zdarzeń. Na Ziemi jestem od 4000 lat, mierząc czasem linearnym – mówiła Edyta Górniak.
Co myślicie o jej słowach? Zgadzacie się z nimi?





Co jegna celebrytka to głupsza od drugiej
Ojojojjjj😳😂😂😂😂😂😂😂