Przed nami kolejny odcinek programu Agent – gwiazdy. Akcja dzieje się na jednej z Wysp Kanaryjskich – Gran Canarii. W dzisiejszym odcinku ktoś odpadnie z programu.

Kto skradł już Wasze serce w programie „Agent gwiazdy”?

Drugi odcinek 4 sezonu programu można było oglądać o 21:30 na TVN. Uczestnicy mieli za zadanie przepłynąć 100 metrów, aby zdobyć niezbędne elementy do wypełnienia zagadki. Walka z żywiołem okazała się dużym wyzwaniem!

W kolejnym zadaniu wszyscy uczestnicy programu musieli wykazać się koncentracją, spostrzegawczością, a przede wszystkim odwagą. Zadanie rozgrywało się w opuszczonej rzezi.

O ku**a! Ludzie ja nie wejdę, tu jest tak ciemno! Ja wracam! – krzyczała Edyta Górniak.

Eliminacje odbyły się na Placu Santa Ana. Do programu wróciła Kasia Wołejnio, która zajęła miejsce Krysi. Ona zdecydowała, że odchodzi z programu.

„Najbardziej irytująca jest…”, „Agentem jest…” – czyli co wypisują internauci po 1. odcinku „Agent gwiazdy”

Ku zaskoczeniu wszystkich – Edyta Górniak oficjalnie zrezygnowała z dalszej gry w Agencie.

Panicznie boję się wody. Moi chłopcy brali sobie za punkt honoru, że wyleczą mnie z tego strachu i wciągnęli mnie siłą do wody. Zawsze to się kończyło tak samo – to były nasze ostatnie wakacje – czytamy na Instagramie.

W programie Edyta Górniak tymi słowami opuściła „Agenta”:

Czy ja mogę przerwać odczytywanie wyników tych testów? Chciałabym żebyś wymieniła mnie na osobę, która miałaby dzisiaj odpaść. (…) Każdy z nas miał inny cel przychodząc tutaj, do tego programu, ale to co zrobiłam tutaj, przy pierwszym zadaniu – zmierzyłam się ze sobą, dla siebie już wygrałam – mówiła.

Image_1024 (1)
AGENT 4 Image_1024 (4)
Image_1024 (6) Image_1024 (7)
Image_1024