Ellie Goulding zafundowała swoim fanom sporą niespodziankę. Piosenkarka wkrótce powita na świecie swoje pierwsze dziecko.

Wiedzieliście, że Ellie Goulding ma TAK umięśniony brzuch? (FOTO)

Ellie Goulding – ciąża

34-letnia gwiazda w rozmowie z magazynem Vogue wyznała, że przez 30 tygodni ciąży paparazzim nie udało się uchwycić jej rosnącego brzuszka. Ciężarna piosenkarka zaszyła się wraz z mężem a pandemia skutecznie ułatwiła jej ukrywanie się przed wścibskimi obiektywami aparatów.

Ostatni raz piosenkarka pokazała się publicznie w sierpniu podczas występu w Victoria and Albert Museum, gdzie dała koncert. Wówczas była już w ciąży, której jednak nie była świadoma.

Daliśmy jeden występ. Byłam w ciąży, ale nie miałam o tym pojęcia. To nie było planowane. Zajście w ciążę nie wydawało się wtedy możliwością. Jednak właśnie ciąża sprawiła, że poczułam że żyję – wyznała.

Zdradziła także, że ma ciążowe zachcianki.

Jedyne na co miałam ochotę, to McDonalds. Byłam trochę przerażona, że nagle zapragnęłam tych wszystkich niezdrowych rzeczy. To było tak, jakby dziecko przejęło moje ciało i mówiło: nie, nie chcę brokułów, szpinaku, kapusty! Chcę tylko cukru i węglowodanów – powiedziała gwiazda. 

Ellie zdradziła również, że poznała płeć dziecka. Nie podzieliła się jednak tą wiadomoscią z fanami.