Ellie Goulding (33 l.) Nowy Rok postanowiła zacząć od relaksu. Goulding jako świeżo upieczona żona wybrała się z mężem na wakacje do słonecznego Miami. Wokalistka wyglądała na wypoczętą i zadowoloną z życia. My zwróciliśmy uwagę nie tylko na jej wypisane szczęścia na twarzy – ale również na jej dokładnie zarysowane mięśnie brzucha. WOW – to się nazywa metamorfoza!

Ellie Goulding została ofiarą operacji plastycznych?! Jej twarz wygląda naprawdę DZIWNIE

Ellie Goulding chwali się płaskim i umięśnionym brzuchem na wakacjach

Ellie Goulding w sierpniu wyszła za mąż, za Caspara Joplinga – brytyjskiego sprzedawcę dzieł sztuki. Ceremonia ślubna była godna księżniczki, a Ellie wyglądała zachwycająco. Pięć miesięcy w małżeństwie zdecydowanie jej służy. Na najnowszych zdjęciach piosenkarka wyglądała na zrelaksowaną i szczęśliwą.

Tak gorącego dnia Ellie wybrała górę od kostiumu kąpielowego, w pomarańczowym odcieniu. Do tego dobrała luźne, czarne szorty a na nogi ubrała klasyczne japonki. Blond włosy gwiazdy powiewały na wietrze. Goulding plażową stylizację uzupełniła obowiązkowo o okulary przeciwsłoneczne i delikatny, złoty naszyjnik.

Wokalistka podobno jest ogromną fanką fitnessu. Goulding stawia na aktywność fizyczną – artystka zawsze ma czas na trening, nawet w podróży poślubnej nie opuszcza ćwiczeń. Jej zaangażowanie na siłowni doskonale widać po sylwetce. Goulding nigdy nie zależała do puszystych osób, jednak teraz zaprezentowała naprawdę wyćwiczoną sylwetkę. Jej brzuch wygląda obłędnie i widać na nim wyraźnie zarysowane mięśnie.

Z pewnością Goulding musiała włożyć ogrom pracy w swoją sylwetkę.

Ellie Goulding kusi sylwetką na Instagramie:

View this post on Instagram

Took a second or two off last week

A post shared by elliegoulding (@elliegoulding) on

Ellie Goulding

Fot.Forum/Mega Agency

Ellie Goulding

Fot.Forum/Mega Agency

pytanie

ZOBACZ WIĘCEJ:

Ellie Goulding napompowała usta (FOTO)

Katy Perry pokazała zdjęcie ze ślubu Ellie Goulding. Dziewczyna Blooma w końcu ubrała się jak człowiek

Hejterzy zarzucali Ellie Goulding, że jest za gruba na VS!

Ellie Goulding Caspar Jopling

Fot.Forum/Mega Agency

Ellie Goulding

Fot.Forum/Mega Agency