Elton John (72 l.) znalazł się w sytuacji, w jakiej nie chciałaby znaleźć się żaden wokalista. Brytyjski piosenkarz z powodu problemów z głosem musiał przerwać swój występ w Nowej Zelandii. Dla muzyka to wyjątkowo trudny moment, bo stracił głos podczas pożegnalnej trasy koncertowej.

Elton John o walce Mercury’ego z AIDS: był prawie ŚLEPY i zbyt słaby, by stać

Elton John stracił głos na koncercie

W 2018 roku Elton John zapowiedział trzyletnią światową trasę koncertową „Farewell Yellow Brick Road”. To jego ostatnia trasa koncertowa, na którą artysta zaplanował 300 występów. Obecnie John jest w Auckland w Nowej Zelandii. To właśnie tam, kiedy próbował zaśpiewać piosenkę „Daniel”, stracił głos.

Właśnie straciłem głos. Nie mogę śpiewać. Właśnie straciłem głos. Nie mogę śpiewać. Muszę już iść. Przepraszam – powiedział.

Elton John wyraźnie był poruszony tym, co się stało. Oparł się o fortepian i pokręcił głową, a potem w asyście pomocników zszedł ze sceny. Fani muzyka nie zawiedli go i nagrodzili piosenkarza wielkimi brawami.

Nie uwierzysz, ile Mariah Carey i Elton John wzięli za śpiewanie na weselu!

Elton John ma zapalenie płuc

Po koncercie artysta zamieścił na swoim Instagramie wpis, w którym wyjaśnił, czym była spowodowana jego niedyspozycja. U Eltona Johna zdiagnozowano zapalenie płuc.

Chcę podziękować wszystkim, którzy uczestniczyli w dzisiejszym koncercie w Auckland. Zdiagnozowano u mnie zapalenie płuc, ale byłem zdeterminowany, aby dać wam jak najlepsze show. Jestem rozczarowany i zdenerwowany i bardzo przepraszam. Dałem z siebie wszystko. Dziękuję bardzo za wasze niezwykłe wsparcie i całą miłość, jaką okazaliście mi podczas dzisiejszego występu. Jestem dozgonnie wdzięczny – napisał.

ZOBACZ TEŻ:

Elton John przez lata MOLESTOWAŁ swojego ochroniarza?

Elton John z partnerem na zakupach w Beverly Hills (FOTO)

Elton John twierdzi, że Jezus był gejem!

 

Elton John/fot. Forum

Elton John

Elton John/fot. Forum