Burzliwy związek księcia Karola i księżnej Diany doprowadził do ogromnego międzynarodowego skandalu. Wyszło na jaw, że oboje nie byli sobie wierni, co doprowadziło do ogromnego zainteresowania w mediach. Pojawiły się także pogłoski o tym, że królowa Elżbieta obwinia Dianę o wszystkie niepowodzenia w małżeństwie z jej synem.

Po latach wyszło na jaw, co znajdowało się W BUTACH śubnych księżnej Diany

Najnowszy dokument poświęcony rodzinie królewskiej Princes od the Palace wyjawia szczegóły:


Wielkim błędem byłoby powiedzieć, że królowa obwiniała księżną Dianę za to, co poszło nie tak. Ona i jej mąż, książę Filip, większą część winy zrzucają na księcia Karola, który był w tamtych czasach oddany emocjonalnie innej kobiecie i nie była to tajemnica

– powiedział biografista Robert Lacey.

Okazuje się, że królowa z Lady Di miały dobre relację. Co więcej Elżbieta II, starała się jej pomóc:

Księżna Diana NIE ZNOSIŁA opiekunki Harry’ego i Williama


Nikt nie odwiedzał królowej bez umówionego spotkania, ale Diana zwykła czekać, aż ostatni z gości monarchini wyjdzie. Potem wchodziła do środka i płakała: „Wszyscy mnie nienawidzą. Nienawidzę mojej siostry, nienawidzę mojej matki, nienawidzę mojego męża”. Królowa nie była przyzwyczajona do takiego zachowania, do takiej moralnej konfrontacji z bolesną prawdą. Nie wiedziała jak sobie z tym poradzić, ale nie powstrzymywała jej przed wizytami.

– dodaje.

Elżbieta II NIENAWIDZIŁA księżnej Diany?! Nowe fakty wyszły na JAW

Elżbieta II NIENAWIDZIŁA księżnej Diany?! Nowe fakty wyszły na JAW

Elżbieta II NIENAWIDZIŁA księżnej Diany?! Nowe fakty wyszły na JAW