Doda obecnie przebywa z Emilem Stępniem na wakacjach w Izraelu. Szczegółowo relacjonuje urlop na Instagramie, co nie podoba się jej mężowi. Postanowiła zrobił mu na złość i wpadła na pomysł, że zrobi eksperyment – „na sobie, na was, a przede wszystkim na moim mężu, który twierdzi, że za długo siedzę na Instagramie”.

Doda przyznała się, że nie była na siłowni 1,5 roku, po czym pokazała ciało

Specjalnie przejrzałam wszystkie cieszące się największą popularnością Instagramy naszych polskich gwiazd i one na swoim instastories dawają minimum 30 filmików, co by oznaczało w praktyce, aby im dorównać, musiałabym przez 12 godzin w ciągu dnia dodawać co 24 minuty. Wiadomo, że ja nigdy w minimum nie wchodzę, co najwyżej w maksimum, więc podwajam stawkę i robię 60 filmików – co i tak nadal jest w tej takiej normie

– powiedziała Doda.

Doda Instagram

Tłumaczy, że będzie musiała dodawać filmiki co 12 minut.

Zobaczymy, czy wtedy po moim eksperymencie wy nie będziecie mieli dosyć, ja nie zwymiotuję na telefon, a mój mąż nie doceni mnie i moich pierwotnych instagrmowych praktyk. Szatański plan, ale dobry

– zaznaczyła Rabczewska.

Dodała, że bardzo cieszy się z tego, że jej mąż nie ma Instagrama i właśnie z tego powodu m.in. został jej mężem, ale eksperyment wymaga wyrzeczeń, ofiar i poświęceń, by był dobry.

W trakcie eksperymentu, podczas którego Dorota przez większość dnia nagrywała, Emil w końcu nie wytrzymał i się wściekł.

Zostaw już te nagrywanie. Wariactwa można dostać, są Twoje chwili, Nasze chwile i ile można nagrywać tym telefonem. Niech się ta bateria już kończy

– krzyczy Emil.

Doda kłóci się z mężem

Żona tłumaczy mu, że jest to eksperyment i musi zrobić średnią instagramowiczek. Po chwili jednak przyznaje, że przegięła z 60 nagraniami i powinna zmienić na 30 albo 40 wideo na instastories.

Normalni ludzie tego nie robią

– skomentował Stępień.

Robią, Ty nie masz Instagrama. Ty nie wiesz jak to wygląda

– odpowiada mu Rabczewska.

Doda i Emil jak FIONA I SHREK (Instagram)

Na następnym nagraniu Doda tłumaczy Emilowie, że na początku wydawało się jej, że wyszła za niego, bo nie ma Instagrama i jest inny, ale teraz wydaje jej się, że Emil ożenił się z nią, bo to ona jest inna i  nie wytrzymuje już z tymi filmikami.

 

 

doda5
doda4
doda3
doda2
doda1