Emilia Komarnicka-Klynstra (35 l.) w grudniu powitała na świecie drugie dziecko – razem z mężem doczekali się drugiego syna. Aktorka długo trzymała w tajemnicy, jakie wybrała dla niego imię.

Emilia Komarnicka-Klynstra urodziła drugie dziecko. Pokazała zdjęcie z maluszkiem

Emilia Komarnicka-Klynstra imię syna

Emilia Komarnicka-Klynstra zasłynęła z występów w serialu „Na dobre i na złe”. Aktorka cztery lata temu wyszła za mąż, za polskiego aktora i reżysera Redbada Klynstrę. Para w 2018 roku doczekała się syna, któremu dali na imię Kosma.

Emilia nie afiszuje się życiem prywatnym w mediach społecznościowych, jednak podczas występu w Opolu w zeszłym roku przyznała, że jej rodzina znów się powiększy. Małżeństwo doczekało się drugiego syna. Para chroni prywatność swoich dzieci i nie pokazują ich wizerunku w mediach społecznościowych.

Emilia Komarnicka URODZIŁA! Znamy PŁEĆ dziecka

Aktorka dwa miesiące po porodzie, na prośby fanów postanowiła zdradzić, jak nazwała drugie dziecko. Okazuje się, że Emilia i jej mąż postawili na oryginalne imię i dali chłopcu na imię Tymoteusz.

Najczęściej zadane przez Was pytanie, było o imię brata Kosmy. Otóż nasze drugie szczęście ma na imię Tymoteusz. Nasz Teo właśnie szepnął mi do ucha, by Was pozdrowić – napisała aktorka.

Internauci w komentarzach nie szczędzili gratulacji w stronę aktorki i jej rodziny. Imię Tymoteusz wywodzi się z greki i oznacza „ten, który czci Boga”.

  • Pięknie imię.

  • Gratulacje i dużo zdrówka.

  • Buziaczki dla Teo.

  • Szczęśliwa, pewnie nie wypoczęta mama.

  • Buziaki dla Twoich chłopców.

  • Przeurocze foto – czytamy.

Podoba Wam się?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra będą mieli dziecko!

Gwiazda „Na dobre i na złe” jest w CIĄŻY? To będzie jej drugie dziecko

Emilia Komarnicka wyszła za mąż za Redbada Klynstrę