Emilia Komarnicka-Klynstra bardzo dobrze znana jest widzom serialu „Na dobre i na złe”, w którym gra od ponad 10 lat. To właśnie na planie tej produkcji poznała Redbada Klynstrę, którego poślubiła w sierpniu 2017 roku. Niespełna rok później po raz pierwszy zostali rodzicami i powitali na świecie syna, Kosmę. Wygląda na to, że w ich rodzinie pojawi się kolejne dziecko.

Maffashion zdradziła, ile PRZYTYŁA w ciąży. „Nigdy w życiu tyle nie ważyłam”

Emilia Komarnicka-Klynstra jest w ciąży

Aktorka i jej mąż mieli okazję wystąpić podczas 57. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Komarnicka zapowiedziała występ na Instagramie, gdzie dodała tajemniczy wpis, sugerujący, że jest w ciąży.

Koncert na #57kfpp „Odpowiednia pogoda na szczęście” już za chwile w TVP1. Zapraszam Cię serdecznie. Zaśpiewamy we troje – napisała.

W komentarzach pod wpisem pojawiły się gratulacje, na które aktorka bezpośrednio nie odpowiedziała, jednak polubiła te wiadomości. Kiedy pojawiła się na ściance i na scenie w Opolu, chyba nikt nie miał już wątpliwości, że ona i Redbad po raz kolejny zostaną rodzicami. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia.

ZOBACZ TEŻ:

Beyonce jest w kolejnej CIĄŻY?! Tabloid twierdzi, że urodzi czwarte dziecko

Ola Żebrowska pokazała ciało po ciąży. „Z tego brzuszka, po 9 miesiącach wyszedł człowiek”

 

Emilia Komarnicka z mężem w Opolu

Emilia Komarnicka-Klynstra, Redbad Klynstra-Komarnicki/fot. AKPA

Emilia Komarnicka na ściance

Emilia Komarnicka-Klynstra/fot. AKPA

Emilia Komarnicka na scenie

Emilia Komarnicka-Klynstra/fot. AKPA

Emilia Komarnicka z mężem

Emilia Komarnicka-Klynstra, Redbad Klynstra-Komarnicki/fot. AKPA