Emma Watson (29 l.) wypoczywała niedawno w Meksyku. Gwiazdę podpatrywali paparazzi, którym udało się zrobić Emmie serię zdjęć z kostiumie kąpielowym.

Emma Watson całuje się z nowym chłopakiem, Brendanem Wallacem (EKSKLUZYWNE FOTO)

29-letnia gwiazda Harry’ego Pottera nigdy nie miała problemów z figurą. Ale to nie znaczy, że Watson nic nie robi i polega wyłącznie na genach. Emma zdradziła w jednym z wywiadów, że regularnie trenuje, a jej ćwiczenia są oparte o zasadę „3 S”. Co to znaczy?

Emma Watson – jak dba o figurę? Jakie ćwiczenia wykonuje?

Trenerka personalna aktorki stworzyła dla niej cykl treningowy oparty o 3 litery „s”. Po angielsku – „stretching, strength, stillness”, czyli rozciąganie, siła i spokój.

Emma Watson WALCZY o prawa kobiet w… Polsce!

Treningi trwają około 30 minut – mówi Emiliy Drew, która trenuje z Emmą. – Potrzebujemy do nich niewielkiej liczny akcesoriów, ten program jest idealnie zbalansowany.

Szykowna stylizacja Emmy Watson. Chciała wyglądać jak Meghan!

Emma Watson, którą na Instagramie obserwuje 51 milionów fanów, zdrową sylwetkę i ładną cerę zawdzięcza także swej dbałości o dietę i kosmetyki. Emma stara się unikać produktów nafaszerowanych chemią. Stawia na naturalne kosmetyki, podobnie preferuje naturalną, nieprzetworzoną żywność sprawdzonego pochodzenia. Watson dba także o równowagę duchową i psychiczną. Aktorka medytuje, uwielbia też długie kąpiele, podczas których regeneruje się fizycznie i psychicznie.