Z okazji 20. rocznicy premiery pierwszego filmu o „Harrym Potterze” Daniel Radcliffe, Emma Watson, Rupert Grint i wielu innych spotkało się ponownie, aby specjalnie dla fanów z całego świata opowiedzieć o produkcji, która zapoczątkowała wiele z ich karier.

Emma Watson zmienia zawód? Aktorka będzie podbijać branżę mody

Harry Potter 20 lat później

Producenci zabrali nas znów na plan kultowej serii, a członkowie obsady omówili kilka interesujących ciekawostek na temat filmów, w tym szczegóły dotyczące obsady, filmowania, a nawet miłości na planie. Podczas gdy niektóre zabawne fakty są bardziej znane niż inne, nawet najbardziej zagorzały fan Harry’ego Pottera nie wiedział, że Emma Watson chciała zrezygnować z roli Hermiony Granger.

Sława była za ciężka?

Watson ujawniła, że ​​prawie opuściła plan Harry’ego Pottera w czasie nagrywania 5. części – „Zakon Feniksa” „Ludzie zdecydowanie zapominają, co wzięła na siebie i z jaką gracją to zrobiła” – powiedział Tom Felton.

OMG! Ta dziewczyna wygląda jak Emma Watson. Nawet własna mama jej nie rozpoznaje

Podczas gdy Radcliffe i Grint nie mieli problemu ze sławą, a Felton miał swoich kumpli, Hermiona była z tym wszystkim sama.

Sprawa sławy w końcu trafiła mnie w wielkim stylu – powiedziała Watson, dodając, że czuła się bardzo samotna w tym okresie swojego życia.

Wiemy kim jest przystojny chłopak Emmy Watson. To 30-letni biznesmen

HARRY POTTER Fot. Forum

Emma Watson, Leo Robinton

Emma Watson, Leo Robinton, Fot.Forum/Backgrid UK

Emma Watson bez makijażu

Fot. Forum, Backgrid USA