Eva Longoria (44 l.) niedawno została mamą, ale pokazała, że w dalszym ciągu kocha modę i lubi poeksperymentować z ubraniami. Longoria udzieliła stylowej lekcji podczas Global Gift Gala w Meksyku. Matka małego Santiago przyciągała ciekawskie spojrzenia w swoją stronę, za sprawą eleganckiej, czarnej sukienki z głębokim dekoltem. Aktorka tego dnia błyszczała!

Czy Eva Longoria przerabia się na Kim Kardashian? Co się dzieje z jej twarzą? (ZDJĘCIA)

Biust Evy Longorii nie wygląda jakby karmiła piersią

Eva Longoria wyglądała rewelacyjnie, gdy we wtorek pojawiła się na czerwonym dywanie, podczas Global Gift Gala. Aktorka znana jest z tego, że chętnie udziela się charytatywnie. Piękna Longoria zwracała na siebie uwagę w czarnej sukience z kolorowymi, kwiatowymi detalami. Wieczorowa suknia miała głęboki dekolt, dzięki któremu można było zobaczyć jej biust. Wiele kobiet martwi się, że po karmieniu piersią, tracą one swoją jędrność i kształt. Nic takiego nie wydarzyło się w przypadku aktorki. W dalszym ciągu ma jędrny biust. Mało tego, nie widać by poprawiała je sobie silikonem. Eva stawia na naturalność i bardzo jej to służy.

Gwiazda tego dnia postawiła na mocniejszy makijaż, zdecydowała się na smokey-eye. Eva ograniczyła dodatki do minimum, dobierając do kreacji zielone kolczyki. Wyglądała pięknie i trzeba przyznać, że jej figura po ciąży robi wrażenie. Tym bardziej, że sukienka wyglądała na mocno opinającą w okolicach brzucha!

Nie jest tajemnicą, że Eva Longoria kocha modę! W przypadku czerwonych dywanów brunetka zawsze pojawia się w eleganckich i dopasowanych strojach. Longoria swoją obecnością chciała wesprzeć organizację charytatywną, która jest bardzo zaangażowana w pomoc kobietom i dzieciom w potrzebie.

Eva Longoria

Fot.FORUM/Backgrid UK

Eva Longoria

Fot.FORUM/Backgrid UK

Podoba się Wam stylizacja Evy?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Eva Longoria zdradziła, że dzwoni po porady do jednej z gwiazd, która ma już dzieci

Eva Longoria pokazała się bez grama makijażu. Aktorka wygląda jak NASTOLATKA! (FOTO)

Eva Longoria jest SZCZUPLEJSZA niż przed ciążą (ZDJĘCIA)