W miniony weekend Eva Mendes udostępnia imponujący filmik, w którym wystąpiła w roli modelki. Gwiazda zdradziła, że to małe dzieło wykonane zostało przez 5-letnią Amadę i 6-letnią Esmeraldę. Córki aktorki i 40-letniego Ryana Goslinga nakręciły różne krótkie klipy, na których ich mama spaceruje na świeżym powietrzu, trzymając różne torebki marki Terzi Burmade. „Nakręciły to moje dzieci”, napisała.

Eva Mendes SZCZERZE o tym, dlaczego razem z Ryanem Goslingiem nie pokazują ŻADNYCH zdjęć swoich dzieci

Aktorka pozwala swoim córeczkom stawać za obiektywem, ale niedawno ujawniła, że ​​żadne z jej zdjęć w mediach społecznościowych nigdy nie zostało zrobione przez Goslinga. „Ile twoich zdjęć zrobił Ryan”, zapytał niedawno jeden z jej 2,4 miliona obserwujących na Instagramie, na co 47-letnia Eva Mendes odpowiedziała „Żadne, które publikuję”.

Para przez lata świadomie starała się zachować prywatność, nie pokazując nic ze swojej codzienności. Aktorka nie publikuje też zdjęć z Ryanem Goslingiem, który sam nie posiada konta na Instagramie, przynajmniej oficjalnego.

Piękna Eva Mendes z córkami. Tak wyglądają dziś Esmeralda i Amada (ZDJĘCIA)

W październiku zeszłego roku Mendes otworzyła się na temat wychowywania rodziny z Goslingiem W jednym z wywiadów powiedziała „Nigdy wcześniej nie chciałam mieć dzieci, dopóki nie zakochałam się w Ryanie, i tak się stało, że miałam 40 lat i urodziłam swoje pierwsze dziecko”.

„To takie zabawne, piękne i doprowadzające do szału. To oczywiście jest trudne. Ale to jest tak, jakby… kończysz dzień, kładziemy małe do łóżka, a Ryan i ja patrzymy na siebie w stylu – Zrobiliśmy to, zrobiliśmy to”, powiedziała Mendes o macierzyństwie.

Eva Mendes z córeczkami Backgrid USA / Forum

Eva Mendes z córeczkami Backgrid USA / Forum