Ewa Chodakowska rzadko eksperymentuje z fryzurami. Co prawda kilka lat temu trenerka zdecydowała się na poważną metamorfozę i zafundowała sobie krótkie włosy, niemniej przez większość czasu możemy obserwować ją w blond dłuższych kosmykach. I choć podczas ostatniego spotkania z fryzjerem nie „zaszalała” i nie poprosiła o ostre cięcie, zmiana która zaszła zdecydowanie działa na plus, a przynajmniej tak twierdzą obserwatorzy celebrytki.

Starszy o 25 lat Miszczak czeka na ukochaną Annę. “Wierny mąż” na schodach teatru

Ewa Chodakowska pokazała się w nowej fryzurze

Nie od dziś wiadomo, że diabeł tkwi w szczegółach. Zresztą nowa fryzura Ewy Chodakowskiej tylko potwierdza słuszność tego twierdzenia. Trenerka od lat marzyła bowiem o grzywce, ale dopiero dziś postanowiła przekuć to pragnienie w rzeczywistość. Efektem pracy swojego fryzjera pochwaliła się oczywiście na Instagramie.

Dua Lipa o byciu singielką, „Wiele osób chce, aby ich samotność zakończyła się, ale nie wiedzą, że…”

Trzy lata za mną chodziła… w końcu się zdecydowałam. Co myślisz? Jesteś na TAK czy na NIE? – napisała na Instagramie Ewa.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy, z czego większość to słowa pochwały. Wielu obserwatorów gwiazdy przyznało, że ta nieduża zmiana przyniosła naprawdę świetny rezultat. Wśród wypowiedzi można znaleźć też miłe słowa gwiazd.

Szał. Też był chciała, ale się boję – napisała Ada Fijał. Dziewczyno, milion dolarów – dodała Anna Skura.

A wy co sądzicie? Było się czego obawiać?

Ile modelki płacą za wsparcie Małgorzaty Leitner? Menadżerka wyjawiła ile zarabia

Ewa Chodakowska, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Ewa Chodakowska, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Ewa Chodakowska najbardziej wpływową influencerką

Ewa Chodakowska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA