Małgorzata Leitner została jedną z najbardziej rozpoznawalnych menadżerek gwiazd dzięki Karolinie Pisarek i Joannie Krupie z którymi współpracowała. Pisarek niedługo po programie „Top Model” podjęła współpracę z Małgorzata w ramach kontraktu z agencją Avant.

Karolina Pisarek rozstała się z Leitner. Joanna Krupa ujawnia: „Mówiłam Karolince, żeby uważała”

Małgorzata Leitner wzbogaciła się na karierze Karoliny Pisarek?

Obie panie były ze sobą bardzo zżyte. Leitner wspierała modelkę podczas wyjazdów służbowych, czy kiedy pojawiły się u niej poważne problemy zdrowotne. Nie rozstały się one jednak w miłych okolicznościach. Na Instagramie Karoliny Pisarek wciąż widnieje oświadczenie dotyczące rozwiązania umowy z Agencją Avant, jak i również z jej byłą menadżerką. Post z tą informacją został opublikowany w 2022, niedługo po rezygnacji ze współpracy.

Karolina Pisarek szczerze o rozwodzie Joanny Krupy! Nadal mają konflikt?

Była menadżerka znanej modelki opublikowała jakiś czas temu film z jej wizerunkiem. Materiał miał zachęcać do współpracy z Małgorzatą Leitner. W publikacji pokazana jest Karolina Pisarek, która pozytywnie wypowiada się o współpracy z Agencją, jak i samą Leitner. Modelka szybko zareagowała i poprosiła byłą menadżerkę o sprostowanie i wyjaśnienia, że nie jest to aktualny film i należałoby o tym wspomnieć w opisie. Leitner szybko poprawiła swój błąd i sprawa ucichła.

Karolina Pisarek o filmie opublikowanym przez Małgorzatę Leitner! „Nie jest to prawda”

Teraz menadżerka gwiazd opublikowała na swoim TikToku film, na którym opowiada o tym, ile zarabia na współpracy z modelkami. Przyznaje, że od samej podopiecznej nie bierze ani złotówki, a zarabia na procencie od podpisanych kontraktów.

By cokolwiek zarobić muszę znaleźć pomysł na aspirującą gwiazdę, zbudować jej portfolio, wypromować i prawie na samym końcu tej długiej listy pozyskuje kontrakt i negocjuję na udział modelki w danym projekcie. Przy takim zleceniu około 30% całości kwoty zostaje w agencji. Z niej opłacane są m.in pensje pracowników mojej agencji […] i na końcu zostaje coś dla mnie. Zwykle jest to 5% po wszystkich kosztach. – wyznaje w nagraniu Małgorzata Leitner

Małgorzata Leitner broni Natalii Janoszek: „1:0 dla ciebie girl”

Dodaje również, że wypromowanie takiej osoby zajmuje około roku, więc inwestuje ona dużo czasu zanim realnie zacznie zarabiać na kontraktach gwiazdy.

@gosialeitner 👑 Ile płacą mi gwiazdy za management? Pewnie myślisz, że kwota, którą za chwilę Ci podam zwali Cię z nóg❓ Prawda jest taka, że.. NIC. ➡️ By cokolwiek zarobić muszę znaleźć pomysł na aspirującą gwiazdę, zbudować jej portfolio, wypromować i prawie na samym końcu tej długiej listy pozyskuje kontrakt i negocjuje na udział modelki w danym projekcie. 💸 Przy takim zleceniu około 30% całości kwoty zostaje w agencji, ale UWAGA❗️ ❌ Z niej opłacane są m.in pensje pracownikow mojej agencji, koszty biura, kancelaria prawna i na końcu końcu zostaje coś dla mnie. 💬 Zwykle to jest 5% po wszystkich kosztach. ✅ Czasem cały proces budowania portfolio i promowania gwiazdy trwa rok. 😲 Szok co? To jest właśnie inwestycja w markę osobista gwiazdy. #topmodel #szkolamodelek #avantschool #zostanmodelka #gosialeitner ♬ dźwięk oryginalny - Gosia Leitner

Małgorzata Leitner, Karolina Pisarek, fot. Podlewski/AKPA

Małgorzata Leitner, fot. Gałązka/AKPA

Małgorzata Leitner w czarnym garniturze

Małgorzata Leitner, fot. Podlewski/AKPA

Karolina Pisarek, Małgorzata Leitner,  fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Karolina Pisarek-Salla, Małgorzata Leitner, fot. Podlewski/AKPA