Ewelina Lisowska jest jedną z niewielu uczestniczek talent-show, której udało się po zakończeniu programu kontynuować przygodę z muzyką na szeroką skalę.

Pierwszy singiel wokalistki, Nieodporny rozum, okazał się prawdziwym hitem. Piosenka podbiła stacje radiowe, a klip wylądował na świetnej pozycji na YouTube. W rozmowie z portalem Milion Kobiet Lisowska zapowiada kolejny singiel i opowiada o swojej karierze.

Na pytanie czy odczuwa popularność i czy zdarza się, że sława jej dokucza, Ewelina odpowiada:

Nie czuję się nikim szczególnym. Często mieszam się w tłumie i jest mi tam bardzo dobrze. Oczywiście zdarza się, że ktoś mnie gdzieś rozpozna- nie jestem w końcu anonimowa, ale nie miałam jeszcze sytuacji by z tego powodu ktoś mi w jakikolwiek sposób przeszkadzał czy irytował.

Piosenkarka ma też radę dla tych, którym marzy się kariera w show-biznesie:

Przygotujcie się na to, że ludzie będą Was kochać i nienawidzić. Codziennie będziecie czytać na swój temat różne, niekoniecznie miłe rzeczy. Ważne, by wierzyć w siebie, twardo stąpać po ziemi i wiedzieć dlaczego to się robi i czego się chce. Nie ma miejsca na sentymenty, trzeba być twardym. Najważniejsze jednak jest to by otaczać się właściwymi osobami, ale mimo wszystko w pełni ufać tylko samemu sobie – przekonuje piosenkarka.

Cały wywiad z Eweliną znajdziecie tutaj.

Ewelina Lisowska: Nie czuję się nikim szczególnym

Ewelina Lisowska: Nie czuję się nikim szczególnym

Ewelina Lisowska: Nie czuję się nikim szczególnym