Fani do Bielik i jej sutków: Kupić ci stanik?
Veronica Bielik uwielbia chwalić się idealną sylwetką. Jest tak doskonała, że ostatnio jej pośladki zaczęły samoistnie zmieniać kształty.
Co się dzieję z PUPĄ Veroniki Bielik?! Pośladki zmieniają kształty!
Teraz przyszedł czas na eksponowanie górnej części cała.
Bielik opublikowała na Instagramie urocze zdjęcie ze spaceru. Uśmiechnięta celebrytka pochwaliła się białymi, hollywodzkimi zębami i ogromnym biustem.
Fani od razu zauważyli, że pokazała za dużo:
– Kupić ci stanik?
– To jest złe zdjęcie 😝 hehe PS:.fajna koszulka 😘
– Trochę ci suty stoją.
– Jak zawsze uśmiech.
A Wam podoba się Bielik w takiej odsłonie? Czy może powinna się bardziej zakrywać?
Heh chwalić się sztucznymi piersiami to nic takiego teraz każda ma takie. Ci piłkarze widać że są puści skoro ich laski pustka nad pustkami. Tylko ciuchy kasa i uzwwneyrznianie się. Masz faceta to jemu to wysyłaj a nie się neglizujesz na insta
Sztuczna. Jedyne co naturalne ul jej duża głowa
W realu twarz jak piłka, czolo jak pas startowy, trzy cienkie wlosy i nieproporcjonalne zęby. Ogarnij sie dziewczyno i zaakceptuj siebie. W realu instagrama na gebe nie zalozysz. I nie oklamuj ludzi zes fit, bo jedyne co masz to implanty we flaczkowatym chudym ciele.
Troche sie ten kraweznik za nia wygial… biedne te puste panny z insta, wszystkie niedoszkolone w retuszu a tak bardzo potrzebujace.
moze ja sie nie znam, ale to sa sztuczne piersi? bo normalnie nie znam nikogo, a z anm dziewczyny ze slicznymi naturalnymi biustami, kto by mial taki ksztalt bez stanika. z wyjatkiem tych ktore maja implanty.
gość, 13-02-18, 14:24 napisał(a):Widać tu głód faceta… z meem sie rozchodzi to gloda ma xd
Trochę się biust rozjechał
gość, 13-02-18, 20:09 napisał(a):moze ja sie nie znam, ale to sa sztuczne piersi? bo normalnie nie znam nikogo, a z anm dziewczyny ze slicznymi naturalnymi biustami, kto by mial taki ksztalt bez stanika. z wyjatkiem tych ktore maja implanty.Tak, są sztuczne. Nie znasz nikogo, kto by tak miał, bo zwyczajnie nie ma takiej kobiety, która by tak miała naturalnie.
Instagram a rzeczywistość. Żałosne
Te jej zdjęcia,z insta nijak mają się do rzeczywistości, nie chodzi o to, że jest brzydka, ale o to, że to są zupełnie różne osoby. Ostro je przerabia, ostatnio były jej zdjęcia normalnie przez papsow zrobione, to wogole nie ma takiej figury ani rysów twarzy.
Te jej zdjęcia,z insta nijak mają się do rzeczywistości, nie chodzi o to, że jest brzydka, ale o to, że to są zupełnie różne osoby. Ostro je przerabia, ostatnio były jej zdjęcia normalnie przez papsow zrobione, to wogole nie ma takiej figury ani rysów twarzy.
Gdyby on a jeszcze usunela sobie pryszsza czy wygladzila skórę to każdy by taki retusz przebolal. Tylko że ona tworzy nową siebie praktycznie od podstaw. Całkowicie zmienia proporcje sylwetki, dorabia talie, biodra, zmienia kształt twarzy z okrągłej na ostre, wyraziste rysy, zmienia wszystko.
Jedno wiem, nie kupię niczego co ona reklamuje na swoim profilu. A dlaczego? Bo wiem jak wygląda naprawdę, a na insta kreuje się na mega laskę, która w rzeczywistości nie jest
W realu jest bardzo przeciętna. A tu zasługa filtrów o dobrego pozowania
Wyglada jak pokraka,zupełnie nieproporcjonalna.
Były jej foty robione przez paparazzi, to wogole nie przypomina siebie z insta. Mała, okrągła, buziaki jak księżyc w pełni i włosy od połowy głowy. A na insta po filtrach i korektach taka ładna się wydaje
Bardzo amatorski Photoshop, szczegolnie to ostatnie zdjecie po lewej. Rany co jest nie tak z psychika takich lasek, ze same sie tak oklamuja?
Oczywiscie, ze te zdjecia sa obrabiane! Zobaczcie na jej brzuch i na iny fragment skory, np na dekolcie. Inna ostrosc. Majstrowala przy brzuchu. Prawdopodobnie wysmuklala go i talie.
Ta jej d.u.p.a jest smieszna:-D
Ładnie zrobiona
ale cameltoe -_-
widzicie jak kraweznik i liscie idealnie wspolgraja z jej ksztaltami po lewej stronie? przerabiane na szybko chyba
gość, 13-02-18, 15:12 napisał(a):widzicie jak kraweznik i liscie idealnie wspolgraja z jej ksztaltami po lewej stronie? przerabiane na szybko chybaAkurat stare alejki często mają krzywe krawężniki.
No cóż sztuczny silikon każda może sobie wsadzić w ciało, jakby miała takie naturalne to byłoby co podziwiać 🙂
Mam wrazenie ze gdyby mogla to pokazalaby rozkraczona wagine.
To tylko sutki. Nie wiem czemu ludzie mają z nimi taki problem. Sama noszę cienkie, koronkowe staniki i mam gdzieś czy mi widać sutki.
Bielik, kazdy wie jak wygladasz na zywo-mega slabo. Nie wstyd ci tak przerabiac zdjecia? Dwie rozne osoby.
Widać tu głód faceta…