Pupa Veroniki Bielik coraz większa. A jej kręgosłup coraz bardziej wykręcony!
To możliwe?
Veronika Bielik publikuje zdjęcia na Instagramie ze swojego urlopu w Meksyku. Mimo że instagramowiczka zapowiedziała niedawno, że już nie chce eksponować swojego ciała, a pragnie pokazywać na swoim profilu bardziej wartościowe treści, nadal jedynymi częściami ciała jakie eksponuje są biust i pupa.
Veronica Bielik pokazała coś DZIWNEGO. Jest chora?
Ostatnim razem zebrała mnóstwo komentarzy, że wykręcony kręgosłup i przeróbki w photoshopie, na których brakowało jej ręki są już przesadą. Mimo to mnóstwo zapatrzonych w nią mężczyzn widzi w niej ideał kobiety. Teraz Bielik znowu wykręca kręgosłup i wypina pupę, która tym razem ma trochę… dziwny kształt.
Co się stało z prawą ręką, pachą i piersią?! Fani zauważyli PRZERÓBKI Bielik
Wiele dziewczyn zastanawia się jakie ćwiczenia sprawiają, że pupa rośnie w górę, a nogi zostają nierozbudowane. Wydaje się to być z punktu widzenia sportowego niemożliwe, ale nie dla Veroniki 😉 Na tym zdjęciu jej pupa sięga coraz wyżej i jest coraz większa.
Jak myślicie? Tym razem też użyła photoshopa?