Kylie Jenner (21 l.) dzięki swojej firmie „Kylie Cosmetics” została najmłodszą miliarderką na świecie. Teraz zrobiła sobie manicure, którym tylko epatuje swoim bogactwem.

Kylie Jenner w wywiadzie o udziale córki w programie Kardashianów i pieniądzach.”Od 15 roku życia nie dostałam pieniędzy”

Kylie Jenner pokazuje manicure na Instagramie

Kylie swoje dłonie ozdobiła lakierem w odcieniu nude z delikatnym ombre. Na dwóch paznokciach każdej dłoni ma motyw banknotów o wartości 100 dolarów. Nie wiemy, czy to tylko imitacja, czy naprawdę są to wycięte pieniądze – kto, jak kto, ale celebrytka mogłaby sobie na to pozwolić.

Wyświetl ten post na Instagramie.

till my fingers blue 🤑

Post udostępniony przez Kylie (@kyliejenner)

Niektórzy fani byli zachwyceni jej pomysłem. Moja dziewczyna. Epickie! – pisali. Inni stwierdzili, ze to strasznie próżne.

Kylie Jenner jest najmłodszą miliarderką na świecie

Kylie została nią ogłoszona przez magazyn „Forbes”. Pokonała nawet samego założyciela Facebooka, Marka Zuckerberga, który został miliarderem  w wieku 23 lat. Powiedziała w wywiadzie, że nie spodziewała się takiego sukcesu swojej firmy.

Niczego nie oczekiwałam. Nie przewidziałam przyszłości. Ale to naprawdę fajne uczucie. To takie miłe poklepanie po plecach.

ZOBACZ: Kylie Jenner OFICJALNIE najmłodszą MILIARDERKĄ na świecie

Zastanawiamy się tylko nad jednym – jak Kylie z takimi długimi paznokciami zajmuje się córeczką Stormi?

Sonda

poll-violet

Nowy MANICURE Kylie Jenner - podoba wam się?

1
kylie jenner manicure

Świetny!

2
Kylie Jenner

Co za próżność...

Kylie Jenner
Kylie Jenner w czarnym kombinezonie 1