31-letnia Snooki, celebrytka znana z reality show Jersey Shore, nie przestaje wzbudzać kontrowersji.

Choć Nicole Polizzi (bo tak naprawdę nazywa się Snooki) bardzo się zmieniła od czasów show, w którym piła na potęgę i szalała do upadłego, wciąż zdarza się jej prowokować.

Snooki powiększyła usta (Instagram)

Nicole ma troje dzieci – 6-letniego syna Lorenzo, 4-letnią córkę Giovannę i najmłodszego synka Angelo, który niedawno przyszedł na świat. Snooki ma więc sporo na głowie. Jak sobie radzi?

Pokazała to na jednym z ostatnich zdjęć wrzuconych na Instagram. Fotografia wywołała ogromne emocje i falę krytyki. Na zdjęciu widzimy bowiem celebrytkę karmiącą butelką najmłodszego brzdąca, a jednocześnie sączącą wino z kieliszka.

Jak wygląda życie mamy z dwójką dzieci i noworodkiem? TAK – napisała pod zdjęciem Snooki.

Post opatrzyła hasztagami: JestemDobrąMamąPrzysięga oraz SoczekMamy

Na komentarze od internautów nie trzeba było długo czekać. Obserwujący profil Snooki zarzucają jej, że zachowuje się totalnie nieodpowiedzialnie.

Mamy zdjęcia z wieczoru panieńskiego Snooki (FOTO)

Snooki odpowiedziała na te zarzuty:

Nie jesteś mamą – zwróciła się wprost do jednej z krytykujących ją osób. – Pozwalam sobie na kilka kieliszków w tygodniu, żeby zachować zdrowie psychiczne przy trójce dzieci. Robię wszystko, co niezbędne, by oczyścić moje mleko dla dziecka. Pozwólcie mamie żyć – napisała.

Amerykańskie Centers for Disease Control and Prevention w swoich publikacjach informuje, że karmiąca matka może napić się odrobiny alkoholu bez szkody dla dziecka, o ile odczeka co najmniej 2 godziny od momentu wypicia do godziny karmienia.

Jednak wiele osób uważa, że w okresie karmienia piersią matka absolutnie nie powinna pić alkoholu.

Co o tym myślicie?