Shia LaBeouf (34 l.) przez lata był kojarzony jako problematyczny i buntowniczy aktor, który nie stronił od skandali i alkoholu. Shia doczekał się międzynarodowej kariery, jednak odbiło się to na jego życiu prywatnym. Aktor został oskarżony przez byłą partnerkę, FKA Twigs (32 l.) o przemoc fizyczną i psychiczną. Wokalistka opowiedziała o przemocy jaka ją dotknęła, by ostrzec inne kobiety.

Shia LaBeouf i FKA Twigs są PARĄ! Przyłapali ich w intymnej sytuacji!

Shia LaBeouf oskarżony o przemoc przez byłą dziewczynę

Shia LaBeouf mimo, że zagrał w wielu kasowych produkcjach, to w mediach częściej można przeczytać o jego burzliwym życiu prywatnym, niż sukcesach aktorskich.

Aktor na przestrzeni lat był związany z wieloma kobietami, jednak nie znalazł szczęścia w miłości. Wszystko miało się zmienić, gdy poznał na planie filmowym brytyjską wokalistką FKA Twigs. Szybko zaczęli być parą, ale okazuje się że ich związek był daleki od ideału.

Shia LaBeouf chciał ZABIĆ policjanta! Szokujące zachowanie aktora

Nie przetrwali próby czasu i rozstali się po roku, ale teraz do mediów przedostały się informacje na temat ich burzliwej relacji. Wokalistka pozwała aktorka i oskarżyła go o przemoc. Magazyn Variety dotarł do treści pozwu.

Ta sprawa nie została wniesiona w celu osiągnięcia osobistych korzyści, ale w celu wyjaśnienia sprawy i zapewnienia, że żadna kobieta nie będzie już narażona na nadużycia, jakich dopuszcza się Shia LaBeouf. Czasy, w których może znęcać się nad kobietami i krzywdzić je bezkarnie minęły.

Mówiąc najprościej, lekceważenie przez LaBeoufa zdrowia i bezpieczeństwa swoich partnerek czyni go niebezpiecznym. Zbyt długo LaBeouf usiłował usprawiedliwić swoje działania ekscentrycznością artystyczną. Mimo że jego skłonności były znane, wiele mediów traktowało go jako nieszkodliwego, co pomogło mu wykorzystywać kobiety na przestrzeni lat – można przeczytać w piśmie przedstawionym przez prawnika.

Shia LaBeouf i FKA Twigs przytulają się.

Shia LaBeouf i FKA Twigs przytulają się. Fot.Forum/Backgrid USA.

Shia LaBeouf zabiera głos

W przeszłości FKA Twigs była związana z Robertem Pattinsonem. Na początku jej związku z Shią LaBeouf zagraniczne media donosiły, że tworzą udaną parę i świetnie się dogadują. Jak widać, największe tragedie dzieją się za zamkniętymi drzwiami.

Po latach wyszło na jaw, że ich relacja była przepełniona agresją i przemocą. Wokalistka przyznała, że była bita, musiała mierzyć się z napadami szału LaBeouf, czy została zarażona chorobą weneryczną. Dodatkowo aktor kontrolował ją na każdym kroku, a przy wspólnym łóżku trzymał broń.

Aktor już zdążył odnieść się do słów byłej partnerki. Jego oświadczenie pojawiło się na łamach The New York Times. Shia przyznał się do stawianych mu czynów i pokazał skruchę.

Była żona LaBeouf również przyznała, że doświadczyła przemocy z jego rąk.

Nie mam żadnego usprawiedliwienia dla mojego alkoholizmu i agresji (…) Przez lata stosowałem przemoc wobec samego siebie i innych. Zdarzało mi się ranić najbliższych mi ludzi. Wstydzę się tej historii i przepraszam tych, których zraniłem. Tak naprawdę nic więcej nie mogę powiedzieć – czytamy.

Myślicie, że się zmieni?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Megan Fox po latach zdradziła, że miała romans z Shią LaBeouf

Shia LaBeouf zadzwonił na policję, bo… ZOBACZYŁ Jezusa! (VIDEO)

Shia LaBeouf ARESZTOWANY na manifestacji przeciwko Trumpowi! (VIDEO)

Shia LaBeouf i FKA Twigs na spacerze.

Shia LaBeouf i FKA Twigs na spacerze. Fot.Forum/Backgrid USA.

Shia LaBeouf w sklepie spożywczym.

Shia LaBeouf w sklepie spożywczym. Fot.Forum/Mega Agency.

Shia LaBeouf przyłapany przez fotoreporterów.

Shia LaBeouf przyłapany przez fotoreporterów. Fot.Forum/Backgrid USA.