Paparazzi przyłapali Shię LaBeouf, gdy ten przekazywał rzeczy Armii Zbawienia. Aktor, który po aferze z FKA, którą ponoć katował psychicznie, zniknął z Hollywood. Amerykańska prasa również długo o nim nie pisała. Teraz jednak okazuje się, że aktor zostanie ojcem dziecka Mia Goth, z którą jest zaręczony. A tak przynajmniej donoszą zagraniczne media.

Shia LaBeouf pierwszy raz po skandalu. Wrócił do swojej eks

Kim jest Mia Goth?

Według magazynu People aktor i jego rzekoma narzeczona Goth spotkali się podczas pracy nad kontrowersyjnym dramatem erotycznym „Nimfomanka” Larsa von Triera, który ukazał się w 2014 roku. Brytyjska aktorka i modelka pojawiła się również w teledysku, który LaBeouf wyreżyserował w tym samym roku.

Piosenkarka Sia demaskuje Shię LaBeouf: „Patologiczny kłamca”

Shia LaBeouf wcześniej był w romantycznych relacjach m.in. z: Carey Mulligan, Margaret Qualley, FKA Twigs i Megan Fox, zanim poznał swoją aktualną partnerkę. LaBeouf i Goth zaskoczyli wielu, gdy transmitowali na żywo swoją ceremonię ślubną w 2016 roku, która odbyła się w Las Vegas. Ta okazała się nie być prawnie wiążącą ceremonią.

Shia LaBeouf przyłapany przez fotoreporterów.

Shia LaBeouf przyłapany przez fotoreporterów. Fot.Forum/Backgrid USA.

Zostanie ojcem?

35-letni LaBeouf i 28-letnia Goth rozstali się w międzyczasie, jednak na początku 2020 para znów nawiązała między sobą romans. Mimo że żadne z dwojga nie potwierdziło tych plotek, amerykańskie media donoszą o rosnącym brzuszki Mii Goth, a także ich stabilnym związku z dala od fleszy.

FKA Twigs oskarżyła Shia LaBeouf o PRZEMOC fizyczną i psychiczną. To było PIEKŁO