Tak jak przypuszczaliśmy – Freida Pinto w zawrotnym tempie stała się gwiazdą no 1. Wszędzie o niej głośno. A wszystko dzięki filmowi Slumdog. Milioner z ulicy, który zdobył 4 Złote Globy i 8 Oskarów.

Dzięki roli Latiki znalazła się w centrum zainteresowania i nie ma zamiaru tego zmarnować. Kontrakt z Estee Lauder, propozycja zagrania roli kobiety Jamesa Bonda, a teraz okładka jednego z najbardziej znanych męskich magazynów Maxim.

Sesja została wykonana dla hinduskiej części publiczności, dlatego nie było mowy o nadmiernej nagości. Widzimy ją w nieco innym wydaniu, bardziej swobodnym, bez mocnego makijażu.

Piękno, seksapil i delikatność.

Dziewczyna z Bombaju z całą pewnością jest gotowa, żeby wkroczyć w świat show biznesu. Z tego powodu porzuciła to co kocha i ruszyła na podbój Ameryki. Choć, jak twierdzi, nie jest łatwo.

– To była dla mnie ciężka decyzja. Przeprowadziłam się do Nowego Jorku, bo wiem że tu mogę osiągnąć o wiele więcej niż w moich ukochanych Indiach. Teraz cały czas poświecę na szkolenie swoich umiejętności aktorskich i może kto wie, za parę lat będzie o mnie jeszcze głośniej – powiedziała Pinto.

Zdjęcia z sesji tutaj.